Turkcell
Türk Telekom
Vodafone

Bilinmeyen Numara Sorgulama

bilinmeyen numara sorgulama

Tercih etmiş olduğumuz operatörlerle sağladığımız iletişimler günlük hayatımızın içinde vazgeçilmez bir yere sahip. Yaşamlarımızda olmazsa olmaz bir yere sahip telefonlarımızı her zaman bilmediğimiz numaralar tarafından aranabilir. Bilinmeyen numara sorgulama gerçekleştirdiğin zaman da hızlı ve kolay bir şekilde arayan kişinin telefon numarasına ulaşabilirsin.  İş, cep, ev telefon kullanıcılarının sorunlarına çözümler getirdiğimiz anlarda bilmedikleri numaraların kim olduklarını buluyoruz. Sende hemen telefon numarası sorgula, anında kimin aradığını hemen gör.

Tüm operatörlerin veri tabanları üzerinden sorgulama yapman için çalışıyoruz. Bilinmeyen numara sorgulama servisi oluşturmamızın ilk amacı kullanıcıların ihtiyacı olduğu bilgiye ulaşmalarını sağlamaktır. Günlük hayatta pek çok numara tarafından arandığımızda hepsinin kim olduğunu öğrenmek zor değil. Zamanla eski teknolojiden kalan yavaşlık giderildi ve en kolay şekilde numara sorgulama yapılabilir araştırıldı. Numaradan isim sorgulama, isimden numara sorgulama yapılabilecek sistemimiz ortaya çıktı. Her şey senin için yapılarak en doğru ve güvenilir hizmeti alman için çalışıyoruz.

Turkcell Bilinmeyen Numara Sorgulama

Faturalı hat veya faturasız hat kullanman hiç önemli değil. Önemli olan istediğin bilgiye senin ulaşabilmen söz konusu. Web sitemizden veya telefon tabletinden servisimizde online sorgulama yap, hemen sonuca ulaş. Turkcell bilinmeyen numaralar, Türk Telekom, Vodafone bilinmeyen numaralar ile kolayca aradığın bilgiyi görüntüle. İster sabit telefon, ister cep telefonu, ister iş telefonu… İstediğin telefon numaraların hepsini hemen öğrenmeye ne dersin? 

Numaradan İsim Sorgula

Sorgulama talebiniz Turkcell, Vodafone, Türk Telekom veri tabanlarına aynı anda gönderilmektedir. Sorgulama yaptığınız numara ya da kişi bilgilerini rehber veritabanlarında paylaşmıyor olsa dahi sorgulama ücreti tahakkuk eder! 11833 Sms, mo­bil ve web sor­gu­la­ma be­de­li tüm ver­gi­ler da­hil %18 KDV ve %25 ÖİV (GSM o­pe­ra­tör­le­ri i­çin) da­hil 4,9TLdir.
Numara Sorgulama Sonuçları
Numara Operatör Ad Soyad Adres
© 2013 Jan İletişim Teknolojileri San. ve Tic. Ltd. Şti. Tüm hakları saklıdır.