Turkcell
Türk Telekom
Vodafone

Bilinmeyen Numaralar

bilinmeyen numaralar

Bir numarayı acil olarak bulmanız gerekiyorsa ve adı soyadı üzerinden telefon numarasına ulaşmanız gereken kişilerin telefon numarasını kolay yoldan öğrenebilmeniz için bilinmeyen numaralar servisimizden yardım alabilirsiniz. Nerede olursanız olun, bilinmeyen numaralar servisimiz kurtarıcınız olacaktır. Çok kısa sürede aradığın numarayı bulabileceğin numara sorgulama servisimizle istediğin an sevdiklerinle iletişime geçebilirsin.

Türkiye’nin hangi bölgesinde bulunuyorsanız bulunun, internetten kolayca aradığınız numaraları bulmanızı sağlıyoruz. 11833 bilinmeyen numaralar servisi olarak rehberinizde kayıtlı olmayan veya kaybettiğiniz numaraları bulmanızı sağlıyoruz. Bunun dışında devamlı rahatsız eden bir numaranın da sahibini öğrenmeniz için numara sorgulama yapabilirsiniz. Turkcell, Türk Telekom mobil, Vodafone ve diğer kullandığınız operatörler üzerinden sorgulama yapabilirsiniz. İster bilinmeyen numaralar servisimizi arayarak, isterseniz de online sorgu yaparak istediğiniz bilgiye ulaşabilirsiniz.

Turkcell Bilinmeyen Numaralar

Turkcell numarasının sizi devamlı aradığını düşünüyorsanız ve bu numaranın da kim olduğunu öğrenmek için bilinmeyen numaralar servisinden destek almak istiyorsanız tam yerindesiniz. Haftanın her günü, her saatinde ister online ister de müşteri hizmetlerimizi arayarak Turkcell bilinmeyen numaralar servisimizden faydalanabilirsiniz.  Uzun zamandır aradığınız kişilerin telefon numaralarına ulaşabilirsiniz. Bilgi edinmek için hemen şimdi numara sorgulamaya başlayabilirsiniz.

Konu ile ilgili daha önce yayınlamış olduğumuz "Bilinmeyen Numaradan İsim Sorgula" başlıklı yazımızı da inceleyebilirsiniz. 

Numaradan İsim Sorgula

Sorgulama talebiniz Turkcell, Vodafone, Türk Telekom veri tabanlarına aynı anda gönderilmektedir. Sorgulama yaptığınız numara ya da kişi bilgilerini rehber veritabanlarında paylaşmıyor olsa dahi sorgulama ücreti tahakkuk eder! 11833 Sms, mo­bil ve web sor­gu­la­ma be­de­li tüm ver­gi­ler da­hil %18 KDV ve %25 ÖİV (GSM o­pe­ra­tör­le­ri i­çin) da­hil 4,9TLdir.
Numara Sorgulama Sonuçları
Numara Operatör Ad Soyad Adres
© 2013 Jan İletişim Teknolojileri San. ve Tic. Ltd. Şti. Tüm hakları saklıdır.