Turkcell
Türk Telekom
Vodafone

Elektrik Borç Sorgulama

elektrik borç sorgulama

Tedaş, Enerjisa, CLK Boğaziçi gibi elektrik faturalarınızı ödeme merkezlerine gitmeden kolayca öğrenmenizin yolu fatura sorgulama servisimiz ile gerçekleştirebilirsiniz. Türkiye’de en çok fatura sorgulama yapılan bilgi servisimizden bulunduğunuz yerden faturanızı öğrenebilirsiniz. Fatura sorgulama servisimizde aradığınız tüm bilgileri ve elektrik borç sorgulama işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. En yakın fatura sorgulama servisine giderek sıra bekleyerek elektrik borç sorgulama işlemlerinizi gerçekleştirmek için dakikalarca beklemenize gerek yoktur. Tek bir telefon ile internetten 11833 bilgi servisimize girerek anında fatura borcunuzu sorgulayabilirsiniz.

Enerjisa Elektrik Borç Sorgulama

Enerjisa, İstanbul’da Anadolu yakasında elektrik dağıtımı yapan firmadır. Eğer İstanbul’da oturuyorsanız ve elektrik faturanızın borcunu öğrenebilmek için faturanızın tesisat numarasını yazarak borç bilgilerinizi öğrenebilirsiniz. Enerjisa elektrik borç sorgulama yaparak fatura borcunuzu kolayca öğrenmenizi sağlıyoruz. İstanbul çok kalabalık şehir olduğu için elektrik borç sorgulama yaparak da sıra beklemenize artık son veriyoruz.

Boğaziçi Elektrik Borç Sorgulama

Boğaziçi elektrik de İstanbul’da oturan insanlar için Anadolu yakasında elektrik dağıtımı yapar. Boğaziçi elektrik borç sorgulama yaparak elektrik borcunuzun ne kadar geldiğini hemen öğrenebilirsiniz. Elektrik faturanız apartman girişlerine bırakılan posta kutularının arasında kaybolup gidiyorsa ve bu durumdan dolayı da elektrik borcunuzu öğrenemiyorsanız hemen şimdi Türkiye’nin her yerinden elektrik borcunuzu öğrenebilirsiniz. Elektrik borç sorgulama yaparak fatura borcunuzu tek tıklama ile öğrenin.

Fatura Sorgula

Sorgulama talebiniz Turkcell, Vodafone, Türk Telekom veri tabanlarına aynı anda gönderilmektedir. Sorgulama yaptığınız numara ya da kişi bilgilerini rehber veritabanlarında paylaşmıyor olsa dahi sorgulama ücreti tahakkuk eder! 11833 Sms, mo­bil ve web sor­gu­la­ma be­de­li tüm ver­gi­ler da­hil %18 KDV ve %25 ÖİV (GSM o­pe­ra­tör­le­ri i­çin) da­hil 4,9TLdir.
Yükleniyor

Sorgulama Yapılıyor

Kısa bir süre içerisinde sorgulama sonuçları gösterilecek.

Fatura Sorgulama Sonuçları
Fatura No Abone Adı Fatura Tipi Son Ödeme Tutar Abone No
»

Girdiğiniz bilgilere ait herhangi bir fatura kaydı bulunamamıştır.

© 2013 Jan İletişim Teknolojileri San. ve Tic. Ltd. Şti. Tüm hakları saklıdır.