Turkcell
Türk Telekom
Vodafone

Fatura Sorgulama

fatura sorgulama

İnternet hayatımıza girdiğinden itibaren faturalarımızı, işlerimizi takip etme açısından çok da kolay bir şekilde işleyişlerimize devam etmekteyiz. Yoğun bir şekilde interneti her zaman kullanmaktayız. Özellikle cep telefonlarımızda internet olmadan kullanımı çok sade ve basit olduğunu düşünürüz. Telefon faturalarımıza da bu şekilde fazlası ile ücret gelebilmektedir. Eğer bu durumda sürekli internet kullanıcı iseniz fatura sorgulama yaparak borç bilgilerinizi görebilirsiniz. Teknolojik yeniliklerden haberdar olarak her gün her zaman internetsiz duramıyorsanız fatura sorgulama servisimiz ile internetiniz bitmeden borç bilgilerinizi görebilirsiniz.

Akıllı telefonlarımızda internet sayesinde dünyadan ve haberlerden bilgi sahibi olabiliyoruz. Eskiden yeni evli kişiler yemek yapmak ve yemeğin püf noktalarını öğrenmek için annelerini aramaktaydı. Şimdi ise teknoloji sayesinde yemeklerin dahi püf noktlarını videolar ile, bloggerların yazıları ile deneyimleri sayesinde bilgi edinebiliyoruz. İnternet bu nedenle en basit gündelik hayatımız içinde çok önemli bir yere sahiptir. Telefon borç sorgulama yaparak tüm faturanızın borcunu görebilirsiniz. Bu sayede güncel borç bilginizi ve internetteki kullanım miktarınızı geçtikten sonraki borcunuzu öğrenebilirsiniz.

Geçmiş Dönem Turkcell Fatura Sorgulama

İnternetten fatura sorgulama işlemini kolay bir şekilde sadece telefon numaranızı yazarak gerçekleştirebilmek için servisimize istediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. Teknolojinin gelişimini bizler de takip ederek gün içinde yeni gelişmeleri servisimize ekleyerek anında fatura sorgulama işlemini en kolay şekilde yapmanızı sağlıyoruz. Turkcell fatura sorgulama, Vodafone ve Türk Telekom fatura sorgulama işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Geçmiş dönem Turkcell fatura sorgulama yaparak da geçmiş de ödemediğiniz bir ayın telefon faturası da varsa toplu bir şekilde borç bilgilerinizi görebilirsiniz. Ev telefonu, cep telefonu ve iş telefon numaralarınızın borcunu öğrenebilmek için hemen şimdi fatura sorgulayabilirsiniz.

 

Numaradan İsim Sorgula
Nu­ma­ra­dan ve i­sim­den sor­gu­la­ma iş­lem­le­ri­niz o­pe­ra­tör (Turk­cell, Türk Te­le­kom, Vo­da­fo­ne) ve­ri­ta­ban­la­rı ü­ze­rin­den a­nın­da ger­çek­leş­ti­ril­mek­te­dir. Ser­vis hiz­me­ti RH018 nu­ma­ra­lı BTK li­san­sı ile sağ­lan­mak­ta­dır.­Her sor­gu­la­ma için üc­ret­len­dir­me tüm ver­gi­ler da­hil 4,9TLdir.İş­lem so­nu­cun­da ta­lep e­di­len bil­gi­ler o­pe­ra­tör ve­ri­ta­ban­la­rın­da yer al­mı­yor ol­ma­sı du­ru­mun­da da üc­ret­len­dir­me ya­pı­lır.
BTK Lisanslı Servis
Numara Sorgulama Sonuçları
Numara Operatör Ad Soyad Adres
İsimden Numara Sorgula
Nu­ma­ra­dan ve i­sim­den sor­gu­la­ma iş­lem­le­ri­niz o­pe­ra­tör (Turk­cell, Türk Te­le­kom, Vo­da­fo­ne) ve­ri­ta­ban­la­rı ü­ze­rin­den a­nın­da ger­çek­leş­ti­ril­mek­te­dir. Ser­vis hiz­me­ti RH018 nu­ma­ra­lı BTK li­san­sı ile sağ­lan­mak­ta­dır.­Her sor­gu­la­ma için üc­ret­len­dir­me tüm ver­gi­ler da­hil4,9TLdir.İş­lem so­nu­cun­da ta­lep e­di­len bil­gi­ler o­pe­ra­tör ve­ri­ta­ban­la­rın­da yer al­mı­yor ol­ma­sı du­ru­mun­da da üc­ret­len­dir­me ya­pı­lır.
BTK Lisanslı Servis
Kişi Sorgulama Sonuçları
Numara Operatör Ad Soyad Adres

Şirket Telefonu Sorgula

Şir­ket te­le­fo­nu sor­gu­la­ma iş­lem­le­ri­niz o­pe­ra­tör (Turk­cell, Türk Te­le­kom, Vo­da­fo­ne) ve­ri­ta­ban­la­rı ü­ze­rin­den a­nın­da ger­çek­leş­ti­ril­mek­te­dir. Ser­vis hiz­me­ti RH018 nu­ma­ra­lı BTK li­san­sı ile sağ­lan­mak­ta­dır.­Her sor­gu­la­ma için üc­ret­len­dir­me tüm ver­gi­ler da­hil 4,9TLdir.İş­lem so­nu­cun­da ta­lep e­di­len bil­gi­ler o­pe­ra­tör ve­ri­ta­ban­la­rın­da yer al­mı­yor ol­ma­sı du­ru­mun­da da üc­ret­len­dir­me ya­pı­lır.
BTK Lisanslı Servis
Firma Sorgulama Sonuçları
Numara Operatör Firma Şehir Bölge

Fatura Sorgula

Fa­tu­ra sor­gu­la­ma iş­lem­le­ri­niz ve­ri­ta­ban­la­rı­mız ü­ze­rin­den a­nın­da ger­çek­leş­ti­ril­mek­te­dir. Ser­vis hiz­me­ti RH018 nu­ma­ra­lı BTK li­san­sı ile sağ­lan­mak­ta­dır.­Her sor­gu­la­ma için üc­ret­len­dir­me tüm ver­gi­ler da­hil 4,9TLdir.İş­lem so­nu­cun­da ta­lep e­di­len bil­gi­ler ve­ri­ta­ban­la­rı­mız­da yer al­mı­yor ol­ma­sı du­ru­mun­da da üc­ret­len­dir­me ya­pı­lır.
BTK Lisanslı Servis
Yükleniyor

Sorgulama Yapılıyor

Kısa bir süre içerisinde sorgulama sonuçları gösterilecek.

Fatura Sorgulama Sonuçları
Fatura No Abone Adı Fatura Tipi Son Ödeme Tutar Abone No
»

Girdiğiniz bilgilere ait herhangi bir fatura kaydı bulunamamıştır.

  
© 2013 Jan İletişim Teknolojileri San. ve Tic. Ltd. Şti. Tüm hakları saklıdır.