Turkcell
Türk Telekom
Vodafone

İsimden Numara Bulma

isimden numara bulma

Çok uzun zamandır aklınızda bir sevdiğiniz varsa ve bir sesini duymak için can atıyorsanız isimden numara bulma servisimiz ile rehberinizde kayıtlı olmayan kişinin numarasını bulabilirsiniz. Numarası olan sevdiğinizin numarası değiştiyse bile yeni numarasını isimden numara bulma ile öğrenebilirsin. Karşınızdaki insanın sesini duyduğunuzda yaşayacağınız sevinç ile iyi ki bilinmeyen numaralar servisini kullanmışım diyeceksiniz.

İsimden Cep Numara Sorgulama ile Sevdiğinizin Numarasını Öğrenin

Akrabanızın, sevdiğiniz bir arkadaşınızın, uzakta oturan kardeşinizin numarasını kaybettiğinizde ulaşmanız için kişi sorgula servisimizden faydalanabilirsiniz. Yeni tanıştığınız ve adını soyadını hatırladığınız kişinin telefon numarasını almayı unuttuysanız eğer yine isimden numara bulma yapabilirsiniz. Bilinmeyen numaralar servisinden faydalanarak aradığınız kişinin telefon numarasını anında öğrenebilirsiniz. Numarasını öğrenmek istediğiniz kişinin, uzun zamandır ulaşamadığınız insanın numarasını kişi sorgula servisimiz ile internetten hemen bulabilirsiniz.

İsimden numara bulma işlemlerini gerçekleştirmek günlük hayatta en çok ihtiyaç duyduğumuz bir durum olarak karşımıza her zaman çıkmakta. Uzun süredir görüşmediğiniz kişinin isimden cep telefon numarası bulmak için tek yapmanız gereken yukarıda bulunan kişi sorgula butonuna basarak adını ve soyadını yazmaya başlamanızdır. Lise, ilkokul, üniversiteden arkadaşlarınızı bulabilmek için isimden numara bulma servisimiz ile sağlayabilirsiniz. En çok ihtiyacınız olan numarayı bulmak için hemen numara sorgulamaya başlayın. Sosyal medya aracılığı ile bulamadığınız kişileri isimden numara bulma ile numarasını bulabilirsiniz. Bilinmeyen numaralar servisimiz imdadınıza yetişir ve sizi yarı yolda bırakmadan aradığınız kişinin telefon numarasını bulmanıza yardımcı olur.

İsimden Numara Sorgula

Sorgulama talebiniz Turkcell, Vodafone, Türk Telekom veri tabanlarına aynı anda gönderilmektedir. Sorgulama yaptığınız numara ya da kişi bilgilerini rehber veritabanlarında paylaşmıyor olsa dahi sorgulama ücreti tahakkuk eder! 11833 Sms, mo­bil ve web sor­gu­la­ma be­de­li tüm ver­gi­ler da­hil %18 KDV ve %25 ÖİV (GSM o­pe­ra­tör­le­ri i­çin) da­hil 4,9TLdir.
Kişi Sorgulama Sonuçları
Numara Operatör Ad Soyad Adres
© 2013 Jan İletişim Teknolojileri San. ve Tic. Ltd. Şti. Tüm hakları saklıdır.