Turkcell
Türk Telekom
Vodafone

İsimden Numara Sorgulama Mesajla

isimden numara sorgulama mesajla

Telefon numarasını aradığın kişilerin isimden numara sorgulama mesajla işlemini gerçekleştir, aradığın numarayı hemen bul. Arkadaşına ulaşmak istediğinde, eski dostunun güncel telefon numarasını öğrenmek istediğinde hemen 11833 ile öğren. Çok kolay ve basit yöntemle telefonundan veya tabletinden gün içinde istediğin saatte arkadaşının telefon numarasını bul.

Bu servisten nasıl yararlanabilirsin? Aşağıda senin için anlatıyoruz:

  • İlgili alana ad-soyad ve şehir bilgisi girmen,
  • Sorgula butonuna basman,
  • İşlem takibini sağlaman.

Türkiye’de en çok tercih edilen bilinmeyen numaralar servisi olarak rehberlik hizmetini günün her saatinde kullanabilmen için tüm servisimizi yedi yirmi dört açık tutuyoruz. İnternetten isimden numara sorgulama ücretsiz işlemini gerçekleştirdiğinde anında tüm operatörlerde sorgulamış olursun. Ayrıca uygulamalarımız üzerinden de isimden numara sorgulama mesajla işlem yapabilir, telefonundan bir yere girmeden de numara sorgulayabilirsin.

Vodafone İsimden Numara Sorgulama Mesajla

Vodafone hatlı arkadaşının telefon numarasına Vodafone isimden numara sorgulama mesajla uygulama üzerinden de ulaşabilmen her zaman mümkün. Uygulama ile uğraşmak istemiyorsan yukarıda yer alan sorgulama alanında ad soyad girişi yaparak güncel telefon numaralarını sorgula. Bu yöntemler ile istediğinde aradığın kişiye ulaşabilir konumda ol. Müşteri temsilcisi ile görüşmektense, hemen numarasını öğrenmeye ne dersin? İnternetten isimden numara sorgulama mesajla işlem yapmak anlattığımız gibi çok kolay. Tüm merak ettiğin kişilerin telefon numaralarına ulaşabilmek için hemen şimdi numara sorgulamaya başla.

Konu ile ilgili önceki yazılarımızdan "Bilinmeyen Numaralar İsimden Numara Sorgulama" başlıklı makalemizi de dilerseniz inceleyebilir ve fikir edinebilirsiniz. 

Numaradan İsim Sorgula
Nu­ma­ra­dan ve i­sim­den sor­gu­la­ma iş­lem­le­ri­niz o­pe­ra­tör (Turk­cell, Türk Te­le­kom, Vo­da­fo­ne) ve­ri­ta­ban­la­rı ü­ze­rin­den a­nın­da ger­çek­leş­ti­ril­mek­te­dir. Ser­vis hiz­me­ti RH018 nu­ma­ra­lı BTK li­san­sı ile sağ­lan­mak­ta­dır.­Her sor­gu­la­ma için üc­ret­len­dir­me tüm ver­gi­ler da­hil 4,9TLdir.İş­lem so­nu­cun­da ta­lep e­di­len bil­gi­ler o­pe­ra­tör ve­ri­ta­ban­la­rın­da yer al­mı­yor ol­ma­sı du­ru­mun­da da üc­ret­len­dir­me ya­pı­lır.
BTK Lisanslı Servis
Numara Sorgulama Sonuçları
Numara Operatör Ad Soyad Adres
İsimden Numara Sorgula
Nu­ma­ra­dan ve i­sim­den sor­gu­la­ma iş­lem­le­ri­niz o­pe­ra­tör (Turk­cell, Türk Te­le­kom, Vo­da­fo­ne) ve­ri­ta­ban­la­rı ü­ze­rin­den a­nın­da ger­çek­leş­ti­ril­mek­te­dir. Ser­vis hiz­me­ti RH018 nu­ma­ra­lı BTK li­san­sı ile sağ­lan­mak­ta­dır.­Her sor­gu­la­ma için üc­ret­len­dir­me tüm ver­gi­ler da­hil4,9TLdir.İş­lem so­nu­cun­da ta­lep e­di­len bil­gi­ler o­pe­ra­tör ve­ri­ta­ban­la­rın­da yer al­mı­yor ol­ma­sı du­ru­mun­da da üc­ret­len­dir­me ya­pı­lır.
BTK Lisanslı Servis
Kişi Sorgulama Sonuçları
Numara Operatör Ad Soyad Adres

Şirket Telefonu Sorgula

Şir­ket te­le­fo­nu sor­gu­la­ma iş­lem­le­ri­niz o­pe­ra­tör (Turk­cell, Türk Te­le­kom, Vo­da­fo­ne) ve­ri­ta­ban­la­rı ü­ze­rin­den a­nın­da ger­çek­leş­ti­ril­mek­te­dir. Ser­vis hiz­me­ti RH018 nu­ma­ra­lı BTK li­san­sı ile sağ­lan­mak­ta­dır.­Her sor­gu­la­ma için üc­ret­len­dir­me tüm ver­gi­ler da­hil 4,9TLdir.İş­lem so­nu­cun­da ta­lep e­di­len bil­gi­ler o­pe­ra­tör ve­ri­ta­ban­la­rın­da yer al­mı­yor ol­ma­sı du­ru­mun­da da üc­ret­len­dir­me ya­pı­lır.
BTK Lisanslı Servis
Firma Sorgulama Sonuçları
Numara Operatör Firma Şehir Bölge

Fatura Sorgula

Fa­tu­ra sor­gu­la­ma iş­lem­le­ri­niz ve­ri­ta­ban­la­rı­mız ü­ze­rin­den a­nın­da ger­çek­leş­ti­ril­mek­te­dir. Ser­vis hiz­me­ti RH018 nu­ma­ra­lı BTK li­san­sı ile sağ­lan­mak­ta­dır.­Her sor­gu­la­ma için üc­ret­len­dir­me tüm ver­gi­ler da­hil 4,9TLdir.İş­lem so­nu­cun­da ta­lep e­di­len bil­gi­ler ve­ri­ta­ban­la­rı­mız­da yer al­mı­yor ol­ma­sı du­ru­mun­da da üc­ret­len­dir­me ya­pı­lır.
BTK Lisanslı Servis
Yükleniyor

Sorgulama Yapılıyor

Kısa bir süre içerisinde sorgulama sonuçları gösterilecek.

Fatura Sorgulama Sonuçları
Fatura No Abone Adı Fatura Tipi Son Ödeme Tutar Abone No
»

Girdiğiniz bilgilere ait herhangi bir fatura kaydı bulunamamıştır.

© 2013 Jan İletişim Teknolojileri San. ve Tic. Ltd. Şti. Tüm hakları saklıdır.