Turkcell
Türk Telekom
Vodafone

İsimden Numara Sorgulama Nasıl Yapılır?

isimden numara sorgulama

Özel bir davet vereceksiniz ve bu davet için gün saydınız. Davetiyeleri dağıtmaya başladığınızda fark ettiniz ki davetiyenizi vereceğiniz birden çok kişinin ne bir cep telefonu var ne de adresi… Bu durumda telaş yapmamanızı öneririz. Elinize kalem kağıt alarak, cep telefonunuzdan 11833 bilgi servisimizden hizmet alarak isimden numara sorgulama yapabilirsiniz. Listenin yanına her sorgulama yaptığınızda aradığınız kişinin yanına telefon numarasını yazabilirsiniz. İsimden numara sorgulama yapmanın kolay yollarından biri de bilinmeyen numaralar servisini kullanarak işlem yapmaktır. Bu işlemler tek tıkla ve saniyeler içinde olduğu için kolayca işlem görmektedir. Hangi operatörü kullanırsanız kullanın üç dört kişi toplaşarak davetiyedeki listenizde bulunan kişilerin telefon numaralarına ulaşabilirsiniz.

Türk Telekom İsimden Numara Sorgulama

“İsimden numara sorgulama nasıl yaparım?” diye merak ettiğinizde 11833 bilgi servisimizden yardım alabilirsiniz. isterseniz müşteri temsilcimizle görüşebilir, isterseniz de online olarak isimden numara sorgulama yapabilirsiniz. Türk Telekom isimden numara sorgulama, Turkcell ve Vodafone operatörleri içinde geçerli olarak sorgulama yapmanızı imkan kılıyoruz. 11833 Turkcell, Vodafone, Türk Telekom veri tabanları üzerinden sorgulama yapmanızı sağlarız. Yüzde yüz doğru sonuçları sizlere göstererek aradığınız kişilerin telefon numaralarını bulmalarını sağlıyoruz. İstediğiniz andan itibaren isimden numara sorgulama Vodafone üzerinden de sorgulama yapabilirsiniz. En özel davetlerinizde sevdiklerinizi yanınızda görebilmeniz için sizlere yardımcı olmaktayız.

İsimden numara sorgulama yapmak servisimizden çok kolaydır. İsim soyisim ve şehir bilgisi ile kolayca telefon numarası servisimiz ile bulabilirsiniz. Yukarıda bulunan servis alanımızda ad soyad yazarak bilinmeyen numaraları öğrenebilirsiniz.

Daha önce yayınlamış olduğumuz "İsimden Numara Sorgulama" başlıklı yazımızı da inceleyerek konu ile ilgili daha fazla bilgi edinebilirsiniz. 

İsimden Numara Sorgula

Sorgulama talebiniz Turkcell, Vodafone, Türk Telekom veri tabanlarına aynı anda gönderilmektedir. Sorgulama yaptığınız numara ya da kişi bilgilerini rehber veritabanlarında paylaşmıyor olsa dahi sorgulama ücreti tahakkuk eder! 11833 Sms, mo­bil ve web sor­gu­la­ma be­de­li tüm ver­gi­ler da­hil %18 KDV ve %25 ÖİV (GSM o­pe­ra­tör­le­ri i­çin) da­hil 4,9TLdir.
Kişi Sorgulama Sonuçları
Numara Operatör Ad Soyad Adres
© 2013 Jan İletişim Teknolojileri San. ve Tic. Ltd. Şti. Tüm hakları saklıdır.