Turkcell
Türk Telekom
Vodafone

İsimden Telefon Numarası Bulma

isimden telefon numarası bulma

Zamanında komşunuz olan bir arkadaşınızın yurtdışına taşındığını daha sonra da yıllar geçince yeniden ülkemize döndüğünü bir yerden duydunuz. Arkadaşınıza isimden telefon numarası bulma servisimiz sayesinde telefon numarasına ulaşabileceğinizi söylemekle abartı bir şey iddia etmemiş oluruz. Özlemle beklediğiniz, anılarınızda kalan ve yaşayan arkadaşlarınızın telefon numaralarını bulmak rehber servisimiz ile çok daha kolay. Her zaman uzakta yaşayan akrabalarınıza,  arkadaşlarınıza ve üniversitedeki hocalarınıza tekrar ulaşmak, bir seslerini duymak için hemen şimdi isimden numara sorgulayın.

Ülkemizde çoğu insan sosyal medya araçlarını cep telefonlarından kullanmakta ve insanlarla bir şekilde iletişime geçmektedir. Peki, sosyal medya üzerinden cep telefonlarına ulaşabiliyor musunuz? Bu durum biraz sıkıntılı olabilir. Çünkü sosyal medya üzerinden cep telefon numaralarını paylaşmak sakıncalı olabiliyor. İsimden telefon numarası bulma ücretsiz yerlere bu sefer isim ve numara gibi bilgilerimizi veriyoruz. Bu da çok tehlikeli sonuçlar doğurabiliyor. Bu nedenle hiç sıkıntı yaşamayacağınız servisimizden isimden telefon numarası bulma işlemi yapmak yer zaman faydalı olabileceğini düşünüyoruz.

Türk Telekom İsimden Telefon Numarası Bulma

Acil ihtiyacınız olduğunda telefon numarasını bulabilmek önemlidir. Çünkü bir yakınınıza ulaşmaya çalışmak için telefon numarasına ihtiyacınız olabilir. Bu durumda Türk Telekom isimden numara sorgulama yapabilirsiniz. Türk Telekom ve diğer operatörlerden sorgulama yapabileceğiniz gibi, bilinmeyen telefon numaralarını bulabilirsiniz. İşime yaramaz böyle şeyler diye düşündüğümüz çoğu şey başımıza gelebiliyor ve bu tarz bilgilere zamanı geldiğinde ihtiyaç duyabiliyoruz. 11833’ü ister arayarak, ister mesaj atarak, istersen de online olarak numara sorgulama yapabilir, bilinmeyen numaraları hemen öğrenebilirsin. 

Konu ile ilgili daha önceden yayınlamış olduğumuz "İsimden Cep Telefon Numarası Bulmak" başlıklı yazımızı da dilerseniz okuyabilirsiniz. 

İsimden Numara Sorgula

Sorgulama talebiniz Turkcell, Vodafone, Türk Telekom veri tabanlarına aynı anda gönderilmektedir. Sorgulama yaptığınız numara ya da kişi bilgilerini rehber veritabanlarında paylaşmıyor olsa dahi sorgulama ücreti tahakkuk eder! 11833 Sms, mo­bil ve web sor­gu­la­ma be­de­li tüm ver­gi­ler da­hil %18 KDV ve %25 ÖİV (GSM o­pe­ra­tör­le­ri i­çin) da­hil 4,9TLdir.
Kişi Sorgulama Sonuçları
Numara Operatör Ad Soyad Adres
© 2013 Jan İletişim Teknolojileri San. ve Tic. Ltd. Şti. Tüm hakları saklıdır.