Turkcell
Türk Telekom
Vodafone

Mahkeme Dava Sorgulama

mahkeme dava sorgulama

Mahkeme sorgulama servisimiz ile aklınıza mahkemenizin durumu gelirse veya davanızın olup olmadığını öğrenebilmeniz için 11833 mahkeme dava sorgulama servisimiz ile tanışın. Dava sorgulama sayesinde adliye koridorlarında sıra beklemeden hemen dava bilgilerinize kolayca ulaşabilirsiniz. Uyap işbirliği ile size en iyi hizmet sunmaktayız. Müşteri temsilcimiz ile davanız hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Mahkeme dava sorgulama yapmanın en kolay ve en zahmetsiz yolu bilgi servisimizi aramaktan geçer.

TC Kimlik No İle Dava Sorgulama

Adalet Bakanlığı izni iledava bilgilerinize istediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. Hakkınızda açılan davanın oluğ olmadığını öğrenebilirsiniz. Davanız varsa hangi mahkemede ve tarafları kimler gibi ayrıntılara adliyeye gitmeden öğrenebilirsiniz.  Mahkemenizin tarihini de unuttuysanız eğer TC kimlik no ile dava sorgulama yapabilir, mahkemeniz hakkında bilgi alabilirsiniz. Dosya bilgilerinize kolayca ulaşabilmek için 11833 mahkeme dava sorgulama servisimiz ile öğrenebilirsiniz. Adınıza açılmış herhangi bir icra dosyasının olup olmadığını öğrenebilirsiniz. Mahkeme dava sorgulama servisimiz ile icranızın, davanızın son durumdaki bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Davanızın hangi mahkemede olduğunu müşteri temsilcilerimize danışarak gerçekleştirebilirsiniz. Boşanma davanızda, isim ve soyisim değişikliğinde olan davanızda, tapu davalarınızda, dava dosyası karar öğrenme için 11833 bilgi servisimizden faydalanarak dava sorgula işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Dava takibini gerçekleştirmeniz için en kolay yol olan bilgi servisimizi istediğiniz zaman arayabilirsiniz.

© 2013 Jan İletişim Teknolojileri San. ve Tic. Ltd. Şti. Tüm hakları saklıdır.