Turkcell
Türk Telekom
Vodafone

Numaradan İsim Sorgula

numaradan isim sorgula

Numara sorgulama yapmak hayatımızı kolaylaştırır. Evde, işte, okulda, otobüste, tatilde bilmediğin numara seni aradığında hemen numaradan isim sorgula işlemini gerçekleştirerek numara öğrenebilirsin. Rehberinden silinen numaralara veya ulaşmak istediğin bir komşunun numarasına adını soyadını bildiğin sürece numaralarına da ulaşabilirsin. Numara sorgulama servisimiz sayesinde ihtiyacın olduğu her an, isimden numara sorgulaması da yapabilirsin.

Pratik, Kolay, Hızlı Numara Sorgula

Seni rahatsız eden numaranın kim olduğunu öğrenmek için telefon numarasından isim sorgula işlemini gerçekleştirebilirsin. Arayan kişinin kim olduğuna dair fikrin yoksa sana yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. İstediğin zaman internet ile online servisimizden faydalanabilirsin. Yukarıda yer alan “Numaradan İsim Sorgula” butonuna tıklayarak numara öğrenmeye başlayabilirsin. Her an ve her yerde ihtiyaç duyabileceğin bilinmeyen numaralar servisimizde bu işlemleri yapmak çok kolay!

Bilinmeyen numaralar servisinde, isimden numara sorgulama, numara sorgulama hayatımızda olmazsa olmaz bilgi kaynaklarından biri halinde. Günümüzde çok fazla iletişim aracı olarak telefon ve telefon numaraları vardır. Bu nedenle yanlışlıkla da olsa bir insanın bir insanı araması gayet normal bir durumdur. Bunun haricinde sürekli arayan bilmediğin numara varsa ve kim olduğunu öğrenmek istiyorsan bilinmeyen numaralar servisimizi kullanabilirsin. 11833 bilinmeyen numaralar servisi olarak en güncel telefon numarası bilgileri ile sana güncel ve doğru sonuçları göstermekteyiz. Ayrıca sitemizde fatura sorgula, dava sorgula, firma sorgula gibi işlemleri de yapman mümkün. Eski dostlarına, arkadaşlarına, uzun zamandır görüşmediğin akrabalarına ulaşmak istiyorsan eğer hemen şimdi numara sorgula!

Numaradan İsim Sorgula
Nu­ma­ra­dan ve i­sim­den sor­gu­la­ma iş­lem­le­ri­niz o­pe­ra­tör (Turk­cell, Türk Te­le­kom, Vo­da­fo­ne) ve­ri­ta­ban­la­rı ü­ze­rin­den a­nın­da ger­çek­leş­ti­ril­mek­te­dir. Ser­vis hiz­me­ti RH018 nu­ma­ra­lı BTK li­san­sı ile sağ­lan­mak­ta­dır.­Her sor­gu­la­ma için üc­ret­len­dir­me tüm ver­gi­ler da­hil 4,9TLdir.İş­lem so­nu­cun­da ta­lep e­di­len bil­gi­ler o­pe­ra­tör ve­ri­ta­ban­la­rın­da yer al­mı­yor ol­ma­sı du­ru­mun­da da üc­ret­len­dir­me ya­pı­lır.
BTK Lisanslı Servis
Numara Sorgulama Sonuçları
Numara Operatör Ad Soyad Adres
İsimden Numara Sorgula
Nu­ma­ra­dan ve i­sim­den sor­gu­la­ma iş­lem­le­ri­niz o­pe­ra­tör (Turk­cell, Türk Te­le­kom, Vo­da­fo­ne) ve­ri­ta­ban­la­rı ü­ze­rin­den a­nın­da ger­çek­leş­ti­ril­mek­te­dir. Ser­vis hiz­me­ti RH018 nu­ma­ra­lı BTK li­san­sı ile sağ­lan­mak­ta­dır.­Her sor­gu­la­ma için üc­ret­len­dir­me tüm ver­gi­ler da­hil4,9TLdir.İş­lem so­nu­cun­da ta­lep e­di­len bil­gi­ler o­pe­ra­tör ve­ri­ta­ban­la­rın­da yer al­mı­yor ol­ma­sı du­ru­mun­da da üc­ret­len­dir­me ya­pı­lır.
BTK Lisanslı Servis
Kişi Sorgulama Sonuçları
Numara Operatör Ad Soyad Adres

Şirket Telefonu Sorgula

Şir­ket te­le­fo­nu sor­gu­la­ma iş­lem­le­ri­niz o­pe­ra­tör (Turk­cell, Türk Te­le­kom, Vo­da­fo­ne) ve­ri­ta­ban­la­rı ü­ze­rin­den a­nın­da ger­çek­leş­ti­ril­mek­te­dir. Ser­vis hiz­me­ti RH018 nu­ma­ra­lı BTK li­san­sı ile sağ­lan­mak­ta­dır.­Her sor­gu­la­ma için üc­ret­len­dir­me tüm ver­gi­ler da­hil 4,9TLdir.İş­lem so­nu­cun­da ta­lep e­di­len bil­gi­ler o­pe­ra­tör ve­ri­ta­ban­la­rın­da yer al­mı­yor ol­ma­sı du­ru­mun­da da üc­ret­len­dir­me ya­pı­lır.
BTK Lisanslı Servis
Firma Sorgulama Sonuçları
Numara Operatör Firma Şehir Bölge

Fatura Sorgula

Fa­tu­ra sor­gu­la­ma iş­lem­le­ri­niz ve­ri­ta­ban­la­rı­mız ü­ze­rin­den a­nın­da ger­çek­leş­ti­ril­mek­te­dir. Ser­vis hiz­me­ti RH018 nu­ma­ra­lı BTK li­san­sı ile sağ­lan­mak­ta­dır.­Her sor­gu­la­ma için üc­ret­len­dir­me tüm ver­gi­ler da­hil 4,9TLdir.İş­lem so­nu­cun­da ta­lep e­di­len bil­gi­ler ve­ri­ta­ban­la­rı­mız­da yer al­mı­yor ol­ma­sı du­ru­mun­da da üc­ret­len­dir­me ya­pı­lır.
BTK Lisanslı Servis
Yükleniyor

Sorgulama Yapılıyor

Kısa bir süre içerisinde sorgulama sonuçları gösterilecek.

Fatura Sorgulama Sonuçları
Fatura No Abone Adı Fatura Tipi Son Ödeme Tutar Abone No
»

Girdiğiniz bilgilere ait herhangi bir fatura kaydı bulunamamıştır.

© 2013 Jan İletişim Teknolojileri San. ve Tic. Ltd. Şti. Tüm hakları saklıdır.