Turkcell
Türk Telekom
Vodafone

Numaradan Sorgula ile Numara Öğren

numaradan sorgula

Hayatımızda iletişim aracı olan cep telefonları her an yanımızdadır. Telefonlarımız ile iletişimimiz gün içerinde çok fazla olmaktadır. Gencinden yaşlısına artık herkeste iletişim aracı olarak telefon bulunmaktadır. İş telefonu, ev telefonu, cep telefonu olmak üzere çok fazla sayıda numara ve telefon insan hayatında yer almaktadır. Bu nedenle bizi bilmediğimiz numaraların araması normal bir durumdur. Yanlışlıkla da olsa bir numaranın bizi araması bu kadar iletişimin fazla olduğu zamanda olağan bir durumdur. Bu yüzden bilmediğiniz numaralar sizi aradığında internetten numaradan sorgula servisimizi kullanarak arayan kişinin kim olduğunu hemen öğrenebilirsiniz.

Online Bilinmeyen Numaralar Servisi İle Numara Öğrenin

Numaradan isim sorgula servisimi sayesinde merak ettiğiniz numaranın sahibini öğrenebilirsiniz. Sürekli sizi arayan bir numara varsa numaradan sorgula ile rahatız eden kişinin kim olduğunu hızlı bir şekilde öğrenebilirsiniz. Numaradan isim sorgula servisimiz ile gerçekleştireceğiniz numara sorgulamalarında gerçek sonuçlara ulaşabilirsiniz. İnsanların birçoğu bilmedikleri numaralar karşısında bilinmeyen numaralar servisimizi internet üzerinden istedikleri zaman kullanmaktadır.

Bunun haricinde isimden numara sorgula ile adını soyadını bildiğiniz kişinin de numarasını öğrenebilirsiniz. Bilinmeyen numaraların bilinmeyen bir durum olarak kalmasına izin vermeyin. Hemen şimdi, online servisimizden faydalanarak isimden numara sorgulama yapabilirsiniz. Yakın akrabanızın numarasını unuttuğunuzda, eski bir arkadaşınıza ulaşmak istediğinizde isimden numara sorgulama sayesinden numarasını öğrenebilirsiniz. sosyal medya üzerinden çoğu insan bulunamıyor maalesef. Bu nedenle en etkili yöntem numara sorgulamaktır. Şimdi hızlı bir şekilde numara sorgulamak istiyorsanız eğer yukarıda bulunan “Numaradan Sorgula” butonuna tıklayabilirsiniz.

Numaradan İsim Sorgula
Nu­ma­ra­dan ve i­sim­den sor­gu­la­ma iş­lem­le­ri­niz o­pe­ra­tör (Turk­cell, Türk Te­le­kom, Vo­da­fo­ne) ve­ri­ta­ban­la­rı ü­ze­rin­den a­nın­da ger­çek­leş­ti­ril­mek­te­dir. Ser­vis hiz­me­ti RH018 nu­ma­ra­lı BTK li­san­sı ile sağ­lan­mak­ta­dır.­Her sor­gu­la­ma için üc­ret­len­dir­me tüm ver­gi­ler da­hil 4,9TLdir.İş­lem so­nu­cun­da ta­lep e­di­len bil­gi­ler o­pe­ra­tör ve­ri­ta­ban­la­rın­da yer al­mı­yor ol­ma­sı du­ru­mun­da da üc­ret­len­dir­me ya­pı­lır.
BTK Lisanslı Servis
Numara Sorgulama Sonuçları
Numara Operatör Ad Soyad Adres
İsimden Numara Sorgula
Nu­ma­ra­dan ve i­sim­den sor­gu­la­ma iş­lem­le­ri­niz o­pe­ra­tör (Turk­cell, Türk Te­le­kom, Vo­da­fo­ne) ve­ri­ta­ban­la­rı ü­ze­rin­den a­nın­da ger­çek­leş­ti­ril­mek­te­dir. Ser­vis hiz­me­ti RH018 nu­ma­ra­lı BTK li­san­sı ile sağ­lan­mak­ta­dır.­Her sor­gu­la­ma için üc­ret­len­dir­me tüm ver­gi­ler da­hil4,9TLdir.İş­lem so­nu­cun­da ta­lep e­di­len bil­gi­ler o­pe­ra­tör ve­ri­ta­ban­la­rın­da yer al­mı­yor ol­ma­sı du­ru­mun­da da üc­ret­len­dir­me ya­pı­lır.
BTK Lisanslı Servis
Kişi Sorgulama Sonuçları
Numara Operatör Ad Soyad Adres

Şirket Telefonu Sorgula

Şir­ket te­le­fo­nu sor­gu­la­ma iş­lem­le­ri­niz o­pe­ra­tör (Turk­cell, Türk Te­le­kom, Vo­da­fo­ne) ve­ri­ta­ban­la­rı ü­ze­rin­den a­nın­da ger­çek­leş­ti­ril­mek­te­dir. Ser­vis hiz­me­ti RH018 nu­ma­ra­lı BTK li­san­sı ile sağ­lan­mak­ta­dır.­Her sor­gu­la­ma için üc­ret­len­dir­me tüm ver­gi­ler da­hil 4,9TLdir.İş­lem so­nu­cun­da ta­lep e­di­len bil­gi­ler o­pe­ra­tör ve­ri­ta­ban­la­rın­da yer al­mı­yor ol­ma­sı du­ru­mun­da da üc­ret­len­dir­me ya­pı­lır.
BTK Lisanslı Servis
Firma Sorgulama Sonuçları
Numara Operatör Firma Şehir Bölge

Fatura Sorgula

Fa­tu­ra sor­gu­la­ma iş­lem­le­ri­niz ve­ri­ta­ban­la­rı­mız ü­ze­rin­den a­nın­da ger­çek­leş­ti­ril­mek­te­dir. Ser­vis hiz­me­ti RH018 nu­ma­ra­lı BTK li­san­sı ile sağ­lan­mak­ta­dır.­Her sor­gu­la­ma için üc­ret­len­dir­me tüm ver­gi­ler da­hil 4,9TLdir.İş­lem so­nu­cun­da ta­lep e­di­len bil­gi­ler ve­ri­ta­ban­la­rı­mız­da yer al­mı­yor ol­ma­sı du­ru­mun­da da üc­ret­len­dir­me ya­pı­lır.
BTK Lisanslı Servis
Yükleniyor

Sorgulama Yapılıyor

Kısa bir süre içerisinde sorgulama sonuçları gösterilecek.

Fatura Sorgulama Sonuçları
Fatura No Abone Adı Fatura Tipi Son Ödeme Tutar Abone No
»

Girdiğiniz bilgilere ait herhangi bir fatura kaydı bulunamamıştır.

  
© 2013 Jan İletişim Teknolojileri San. ve Tic. Ltd. Şti. Tüm hakları saklıdır.