Turkcell
Türk Telekom
Vodafone

Numaradan Sorgulama

numaradan sorgulama

Numara sorgulama yapabilmek günümüzde çok önemlidir. Arayan kişinin kim olduğunu öğrenebilmek için numaradan sorgulama yapmamız gerekir. Özellikle de bunu internetten gerçekleştirmek daha da önemlidir. Numara sorgulama yapabilmek için istediğiniz zaman aklınıza geldiğinde servisimiz sayesinde numara sorgulayabilir, arayan numaranın kim olduğunu her zaman öğrenebilirsiniz.

Vodafone Numaradan Sorgulama

Vodafone numara sorgulama yapmak için servisimizden yararlanabilirsiniz. Yukarıda yer alan butona tıklayarak sorgulamak istediğiniz numarayı öğrenebilirsiniz. Numara sorgulama servisimiz her zaman ihtiyaç anınızda yanınızdadır. Telefonunuzdan, bilgisayarınızdan her zaman servisimizden numara sorgulama Vodafone operatörü için işlem yapabilirsiniz. Vodafone numaradan sorgulama ile her zaman, her yerde numara sorgulayın.

Turkcell Numaradan Sorgulama

Tüm Türkiye’den Turkcell numaradan sorgulama yapabilirsiniz. Her aklınıza takılan numaranın kim olduğunu öğrenebilmek için telefon numarasını yazarak anında sonuç alabilirsiniz. Numara sorgulama Turkcell operatörü için de hizmet vermekteyiz. Türkiye’de hizmet veren tüm operatörler için numaradan sorgulama yapabilirsiniz. Sonuç almak ve sonucunda yüzde yüz doğru sonuç halinde almak bilinmeyen numaralar servisimiz sayesinde gerçekleşir. Hemen şimdi numaradan sorgulama yapmak için yukarıdaki linki tıklayabilirsiniz.

Daha önce yayınlamış olduğumuz "Numaradan Sorgula İle Numara Öğren" başlıklı yazımızı da okuyarak konu hakkında daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz.

Numaradan İsim Sorgula

Sorgulama talebiniz Turkcell, Vodafone, Türk Telekom veri tabanlarına aynı anda gönderilmektedir. Sorgulama yaptığınız numara ya da kişi bilgilerini rehber veritabanlarında paylaşmıyor olsa dahi sorgulama ücreti tahakkuk eder! 11833 Sms, mo­bil ve web sor­gu­la­ma be­de­li tüm ver­gi­ler da­hil %18 KDV ve %25 ÖİV (GSM o­pe­ra­tör­le­ri i­çin) da­hil 4,9TLdir.
Numara Sorgulama Sonuçları
Numara Operatör Ad Soyad Adres
© 2013 Jan İletişim Teknolojileri San. ve Tic. Ltd. Şti. Tüm hakları saklıdır.