Turkcell
Türk Telekom
Vodafone

TC Kimlik No İle Dava Sorgulama

tc kimlik no ile dava sorgulama

Hakkınızda açılmış olan dava olduğunu mu düşünüyorsunuz? Mahkeme salonuna gitmeden, davanın olup olmadığını öğrenmek dava sorgulama yapmak mümkündür.  Hakkınızda açılmış olan davayı TC kimlik no ile dava sorgulama yaparak öğrenebilirsiniz. davanız varsa ve açılmış olan dosyayı adliye binasına hiç uğramadan hemen online olarak dava sorgulama yapabilirsiniz. “Hakkımda açılmış dava var mı?” diye merak ettiğiniz her zaman dava sorgulama ile öğrenebilirsiniz.

Adınıza Açılan Davalarınızı Hemen Öğrenebilirsiniz

Mahkemeniz varsa ve mahkeme tarihinizi unuttuysanız dert etmeyin. “Mahkeme tarihim ne zaman?” diye düşündüğünüzde hemen dava sorgulama servisimizi kullanarak mahkemenizin tarihini ve saatini öğrenebilirsiniz. “Hakkımda açılmış dava var mı nasıl öğrenebilirim?” dediğinizde de sorunuzun cevabını sorgulama yaparak görebilirsiniz.

Günümüzde kredi kartı borçlarından dolayı, boşanmaların olması davaların oluşumunu sağlar. Bunun dışında birçok nedenden dolayı hakkınızda dava açılmış olabilir. Tarafınıza dava açılması halinde evinize bildirim gönderilmektedir. Adresiniz değişmişse ve size ulaşılamamış ise bildirimin size ulaşması da mümkün değildir. Bu nedenle mağdur duruma düşmemeniz için TC kimlik no ile dava sorgulama yapabilirsiniz. Peki, adınıza açılmış davayı nasıl sorgulayabilirsiniz? Yukarıda yer alan “dava sorgula” butonuna tıklayarak sorgulama işlemine başlayabilirsiniz. Kolay ve pratik bir şekilde TC kimlik no dava sorgulama uyap ile mahkemeniz var mı yok mu öğrenebilirsiniz. Mahkeme dosyası sorgulama işleminden yararlanmanız için hemen linke tıklayarak sorgulama yapabilirsiniz. Hangi günde ve tarihte mahkemenizin olup olmadığını dava sorgulama sayesinde bilebilirsiniz.

İsimden Numara Sorgula

Sorgulama talebiniz Turkcell, Vodafone, Türk Telekom veri tabanlarına aynı anda gönderilmektedir. Sorgulama yaptığınız numara ya da kişi bilgilerini rehber veritabanlarında paylaşmıyor olsa dahi sorgulama ücreti tahakkuk eder! 11833 Sms, mo­bil ve web sor­gu­la­ma be­de­li tüm ver­gi­ler da­hil %18 KDV ve %25 ÖİV (GSM o­pe­ra­tör­le­ri i­çin) da­hil 4,9TLdir.
Kişi Sorgulama Sonuçları
Numara Operatör Ad Soyad Adres
© 2013 Jan İletişim Teknolojileri San. ve Tic. Ltd. Şti. Tüm hakları saklıdır.