Turkcell
Türk Telekom
Vodafone

Telefon Numarası Bulma

telefon numarası bulma

Sürekli arayan numaralar hayatımıza etki edebiliyor, sinirimizi bozabiliyor. Bunun sebebi de önemli durumlarda sürekli arayan numaradan dolayı telefonumuzda işlem yapamayışımızdan dolayıdır. Önemli bir durumda hemen ulaşmamız gereken kişiye ulaşamayınca sinirlenebiliyoruz doğal olarak. Bu nedenle arayan kişinin kim olduğunu öğrenmemiz telefon numarası bulma ile gerçekleşebilir. Numara sorgulama yaparak Turkcell, Vodafone, Türk Telekom numaralarına ait numaraların kim olduğunu hemen öğrenebilirsiniz.

Rehberinizde kayıtlı olmayan numaranın kim olduğunu bulabilmek ve öğrenebilmek için saniyeler içinde sonuç alabileceğiniz bilinmeyen numaralar servisimiz ile bulabilirsiniz. “Arayan numara kim?” diye merak ettiğiniz her numarayı anında kim olduğunu öğrenebilirsiniz. Herhangi bir sorunla karşılaşmadan, hızlı, pratik ve kolay yoldan telefon numarası sorgulama yapabilirsiniz. Telefon numarası bulma uygulaması indirmeyi düşünüyorsanız akıllı cihazlarınıza 11833 bilinmeyen numaralar servisi uygulamamızı da indirebilirsiniz. Türk Telekom, Vodafone, Turkcell numaralarına ait tüm numaraları öğrenebilirsiniz. Telefonunuza hiç tanımadığınız numaradan arama geldiğinde ve her çağrıya da cevap vermek istemediğinizde işleminiz telefon numarası bulmak olsun. Böylece aklınızda kalan numaraların kim olduğunu hemen öğrenebilirsiniz.

Turkcell İsimden Telefon Numarası Bulma

Turkcell telefon numarasına ait telefon numaralarını öğrenmek için numara sorgulama işlemini gerçekleştirirken telefon numarasını yazarak sorgula işlemini geçerek sonucu görmeniz gerekiyor. İstediğiniz zaman istediğiniz anda ihtiyacınız olduğunda bilgi servisimiz sayesinde sorgulama yapabilirsiniz. Misyonumuz ve vizyonumuz ile size en iyi ve en kaliteli hizmet verebilmek adına isimden numara bulma Turkcell hizmetini sağlamaktayız. Türkiye’nin her yerinde numara sorgulama işlemini gerçekleştirebileceğiniz servisimiz ile “Biri beni aradı, telefon numarası bulma nasıl yapabilirim?” dediğiniz her an yanınızdayız.

Bir önceki yazımız olan "Telefon Numarası Sorgula" başlıklı makalemizi de okuyarak konu hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz. 

Numaradan İsim Sorgula
Nu­ma­ra­dan ve i­sim­den sor­gu­la­ma iş­lem­le­ri­niz o­pe­ra­tör (Turk­cell, Türk Te­le­kom, Vo­da­fo­ne) ve­ri­ta­ban­la­rı ü­ze­rin­den a­nın­da ger­çek­leş­ti­ril­mek­te­dir. Ser­vis hiz­me­ti RH018 nu­ma­ra­lı BTK li­san­sı ile sağ­lan­mak­ta­dır.­Her sor­gu­la­ma için üc­ret­len­dir­me tüm ver­gi­ler da­hil 4,9TLdir.İş­lem so­nu­cun­da ta­lep e­di­len bil­gi­ler o­pe­ra­tör ve­ri­ta­ban­la­rın­da yer al­mı­yor ol­ma­sı du­ru­mun­da da üc­ret­len­dir­me ya­pı­lır.
BTK Lisanslı Servis
Numara Sorgulama Sonuçları
Numara Operatör Ad Soyad Adres
İsimden Numara Sorgula
Nu­ma­ra­dan ve i­sim­den sor­gu­la­ma iş­lem­le­ri­niz o­pe­ra­tör (Turk­cell, Türk Te­le­kom, Vo­da­fo­ne) ve­ri­ta­ban­la­rı ü­ze­rin­den a­nın­da ger­çek­leş­ti­ril­mek­te­dir. Ser­vis hiz­me­ti RH018 nu­ma­ra­lı BTK li­san­sı ile sağ­lan­mak­ta­dır.­Her sor­gu­la­ma için üc­ret­len­dir­me tüm ver­gi­ler da­hil4,9TLdir.İş­lem so­nu­cun­da ta­lep e­di­len bil­gi­ler o­pe­ra­tör ve­ri­ta­ban­la­rın­da yer al­mı­yor ol­ma­sı du­ru­mun­da da üc­ret­len­dir­me ya­pı­lır.
BTK Lisanslı Servis
Kişi Sorgulama Sonuçları
Numara Operatör Ad Soyad Adres

Şirket Telefonu Sorgula

Şir­ket te­le­fo­nu sor­gu­la­ma iş­lem­le­ri­niz o­pe­ra­tör (Turk­cell, Türk Te­le­kom, Vo­da­fo­ne) ve­ri­ta­ban­la­rı ü­ze­rin­den a­nın­da ger­çek­leş­ti­ril­mek­te­dir. Ser­vis hiz­me­ti RH018 nu­ma­ra­lı BTK li­san­sı ile sağ­lan­mak­ta­dır.­Her sor­gu­la­ma için üc­ret­len­dir­me tüm ver­gi­ler da­hil 4,9TLdir.İş­lem so­nu­cun­da ta­lep e­di­len bil­gi­ler o­pe­ra­tör ve­ri­ta­ban­la­rın­da yer al­mı­yor ol­ma­sı du­ru­mun­da da üc­ret­len­dir­me ya­pı­lır.
BTK Lisanslı Servis
Firma Sorgulama Sonuçları
Numara Operatör Firma Şehir Bölge

Fatura Sorgula

Fa­tu­ra sor­gu­la­ma iş­lem­le­ri­niz ve­ri­ta­ban­la­rı­mız ü­ze­rin­den a­nın­da ger­çek­leş­ti­ril­mek­te­dir. Ser­vis hiz­me­ti RH018 nu­ma­ra­lı BTK li­san­sı ile sağ­lan­mak­ta­dır.­Her sor­gu­la­ma için üc­ret­len­dir­me tüm ver­gi­ler da­hil 4,9TLdir.İş­lem so­nu­cun­da ta­lep e­di­len bil­gi­ler ve­ri­ta­ban­la­rı­mız­da yer al­mı­yor ol­ma­sı du­ru­mun­da da üc­ret­len­dir­me ya­pı­lır.
BTK Lisanslı Servis
Yükleniyor

Sorgulama Yapılıyor

Kısa bir süre içerisinde sorgulama sonuçları gösterilecek.

Fatura Sorgulama Sonuçları
Fatura No Abone Adı Fatura Tipi Son Ödeme Tutar Abone No
»

Girdiğiniz bilgilere ait herhangi bir fatura kaydı bulunamamıştır.

© 2013 Jan İletişim Teknolojileri San. ve Tic. Ltd. Şti. Tüm hakları saklıdır.