Turkcell
Türk Telekom
Vodafone

Telefon Numarası Öğrenme

telefon numarası öğrenme

Hayat dediğimiz bir serüvende her gün yeni bir sürpriz ile karşılaşıyoruz. Bu karşılaşmalardan biri de telefonuna gelen cevapsız çağrılar da olabilir. Telefon numarası öğrenme işle cevapsız çağrından gelen numaranın sahibini bulabilirsin. Numaranın kime ait olduğunu öğrenerek her zaman aklındaki sorulara cevap vermen mümkün. Cep telefonundan ister 11833 tuşlayarak müşteri hizmetlerine bağlanabilir, istersen internet sitemizden sorgulama yapabilir, istersen de uygulamamızı telefonuna indirerek sorgulama yapabilirsin. Her gün bu tarz sürprizler ile karşılaştığında tetikte olmanı sağlıyoruz.

Hangi operatörden aranırsan ara en kolay yöntemle telefon numaralarının kime ait olduğunu öğrenebilirsin. Bilmediğin telefon numaralarını bulabilmek için telefon numarası öğrenme programı arıyorsan doğru yerdesin. Özellikle mobil telefonlar çok fazla kullanılmaya başladığından itibaren de bilmediğimiz numaralar tarafından da aranmak fazlalaştı. Rehber servisimiz sayesinde aklında kalan karışıklığa son vererek, seni veya çevrende tanıdığın insanların kimin aradığını öğrenmende her zaman yardımcı oluyoruz.

Vodafone Telefon Numarası Öğrenme

Telefon numarası sorgulamanın haricinde isimden numara sorgulama Vodafone, Turkcell, PoCell, BimCell, Türk Telekom gibi operatörler üzerinden sorgulama yapmanı sağlıyoruz. Bir kişinin telefon numarasına acil ihtiyacın varsa adı, soyadı ve ikamet ettiği şehirden kolayca araştırma yapabilirsin. Kuzeninin yeni telefon numarasına acil olarak ulaşman gerekiyorsa, 11833 rehber servisi ile bunu gerçekleştirebilirsin. İsimden numara sorgulama ve öğrenmenin yeri burası. 

Dilerseniz konuyla alakalı önceki yazılarımızdan "Telefon Numarası Sorgulama" başlıklı makalemizi de inceleyebilirsiniz. 

Numaradan İsim Sorgula
Nu­ma­ra­dan ve i­sim­den sor­gu­la­ma iş­lem­le­ri­niz o­pe­ra­tör (Turk­cell, Türk Te­le­kom, Vo­da­fo­ne) ve­ri­ta­ban­la­rı ü­ze­rin­den a­nın­da ger­çek­leş­ti­ril­mek­te­dir. Ser­vis hiz­me­ti RH018 nu­ma­ra­lı BTK li­san­sı ile sağ­lan­mak­ta­dır.­Her sor­gu­la­ma için üc­ret­len­dir­me tüm ver­gi­ler da­hil 4,9TLdir.İş­lem so­nu­cun­da ta­lep e­di­len bil­gi­ler o­pe­ra­tör ve­ri­ta­ban­la­rın­da yer al­mı­yor ol­ma­sı du­ru­mun­da da üc­ret­len­dir­me ya­pı­lır.
BTK Lisanslı Servis
Numara Sorgulama Sonuçları
Numara Operatör Ad Soyad Adres
İsimden Numara Sorgula
Nu­ma­ra­dan ve i­sim­den sor­gu­la­ma iş­lem­le­ri­niz o­pe­ra­tör (Turk­cell, Türk Te­le­kom, Vo­da­fo­ne) ve­ri­ta­ban­la­rı ü­ze­rin­den a­nın­da ger­çek­leş­ti­ril­mek­te­dir. Ser­vis hiz­me­ti RH018 nu­ma­ra­lı BTK li­san­sı ile sağ­lan­mak­ta­dır.­Her sor­gu­la­ma için üc­ret­len­dir­me tüm ver­gi­ler da­hil4,9TLdir.İş­lem so­nu­cun­da ta­lep e­di­len bil­gi­ler o­pe­ra­tör ve­ri­ta­ban­la­rın­da yer al­mı­yor ol­ma­sı du­ru­mun­da da üc­ret­len­dir­me ya­pı­lır.
BTK Lisanslı Servis
Kişi Sorgulama Sonuçları
Numara Operatör Ad Soyad Adres

Şirket Telefonu Sorgula

Şir­ket te­le­fo­nu sor­gu­la­ma iş­lem­le­ri­niz o­pe­ra­tör (Turk­cell, Türk Te­le­kom, Vo­da­fo­ne) ve­ri­ta­ban­la­rı ü­ze­rin­den a­nın­da ger­çek­leş­ti­ril­mek­te­dir. Ser­vis hiz­me­ti RH018 nu­ma­ra­lı BTK li­san­sı ile sağ­lan­mak­ta­dır.­Her sor­gu­la­ma için üc­ret­len­dir­me tüm ver­gi­ler da­hil 4,9TLdir.İş­lem so­nu­cun­da ta­lep e­di­len bil­gi­ler o­pe­ra­tör ve­ri­ta­ban­la­rın­da yer al­mı­yor ol­ma­sı du­ru­mun­da da üc­ret­len­dir­me ya­pı­lır.
BTK Lisanslı Servis
Firma Sorgulama Sonuçları
Numara Operatör Firma Şehir Bölge

Fatura Sorgula

Fa­tu­ra sor­gu­la­ma iş­lem­le­ri­niz ve­ri­ta­ban­la­rı­mız ü­ze­rin­den a­nın­da ger­çek­leş­ti­ril­mek­te­dir. Ser­vis hiz­me­ti RH018 nu­ma­ra­lı BTK li­san­sı ile sağ­lan­mak­ta­dır.­Her sor­gu­la­ma için üc­ret­len­dir­me tüm ver­gi­ler da­hil 4,9TLdir.İş­lem so­nu­cun­da ta­lep e­di­len bil­gi­ler ve­ri­ta­ban­la­rı­mız­da yer al­mı­yor ol­ma­sı du­ru­mun­da da üc­ret­len­dir­me ya­pı­lır.
BTK Lisanslı Servis
Yükleniyor

Sorgulama Yapılıyor

Kısa bir süre içerisinde sorgulama sonuçları gösterilecek.

Fatura Sorgulama Sonuçları
Fatura No Abone Adı Fatura Tipi Son Ödeme Tutar Abone No
»

Girdiğiniz bilgilere ait herhangi bir fatura kaydı bulunamamıştır.

© 2013 Jan İletişim Teknolojileri San. ve Tic. Ltd. Şti. Tüm hakları saklıdır.