Turkcell
Türk Telekom
Vodafone

Telefon Numarası Öğrenme

telefon numarası öğrenme

Hayat dediğimiz bir serüvende her gün yeni bir sürpriz ile karşılaşıyoruz. Bu karşılaşmalardan biri de telefonuna gelen cevapsız çağrılar da olabilir. Telefon numarası öğrenme işle cevapsız çağrından gelen numaranın sahibini bulabilirsin. Numaranın kime ait olduğunu öğrenerek her zaman aklındaki sorulara cevap vermen mümkün. Cep telefonundan ister 11833 tuşlayarak müşteri hizmetlerine bağlanabilir, istersen internet sitemizden sorgulama yapabilir, istersen de uygulamamızı telefonuna indirerek sorgulama yapabilirsin. Her gün bu tarz sürprizler ile karşılaştığında tetikte olmanı sağlıyoruz.

Hangi operatörden aranırsan ara en kolay yöntemle telefon numaralarının kime ait olduğunu öğrenebilirsin. Bilmediğin telefon numaralarını bulabilmek için telefon numarası öğrenme programı arıyorsan doğru yerdesin. Özellikle mobil telefonlar çok fazla kullanılmaya başladığından itibaren de bilmediğimiz numaralar tarafından da aranmak fazlalaştı. Rehber servisimiz sayesinde aklında kalan karışıklığa son vererek, seni veya çevrende tanıdığın insanların kimin aradığını öğrenmende her zaman yardımcı oluyoruz.

Vodafone Telefon Numarası Öğrenme

Telefon numarası sorgulamanın haricinde isimden numara sorgulama Vodafone, Turkcell, PoCell, BimCell, Türk Telekom gibi operatörler üzerinden sorgulama yapmanı sağlıyoruz. Bir kişinin telefon numarasına acil ihtiyacın varsa adı, soyadı ve ikamet ettiği şehirden kolayca araştırma yapabilirsin. Kuzeninin yeni telefon numarasına acil olarak ulaşman gerekiyorsa, 11833 rehber servisi ile bunu gerçekleştirebilirsin. İsimden numara sorgulama ve öğrenmenin yeri burası. 

Dilerseniz konuyla alakalı önceki yazılarımızdan "Telefon Numarası Sorgulama" başlıklı makalemizi de inceleyebilirsiniz. 

Numaradan İsim Sorgula

Sorgulama talebiniz Turkcell, Vodafone, Türk Telekom veri tabanlarına aynı anda gönderilmektedir. Sorgulama yaptığınız numara ya da kişi bilgilerini rehber veritabanlarında paylaşmıyor olsa dahi sorgulama ücreti tahakkuk eder! 11833 Sms, mo­bil ve web sor­gu­la­ma be­de­li tüm ver­gi­ler da­hil %18 KDV ve %25 ÖİV (GSM o­pe­ra­tör­le­ri i­çin) da­hil 4,9TLdir.
Numara Sorgulama Sonuçları
Numara Operatör Ad Soyad Adres
© 2013 Jan İletişim Teknolojileri San. ve Tic. Ltd. Şti. Tüm hakları saklıdır.