Turkcell
Türk Telekom
Vodafone

Telefon Numarası Sorgula

telefon numarası sorgula

Türkiye’de birçok operatör hizmet vermektedir. Turkcell, Vodafone, Türk Telekom üzerinden akıllı telefonlarımız ile internete girebiliyoruz. İstediğimiz bilgiye hemen ulaşabiliyoruz. Telefon numarası sorgula işlemi yapmak için telefonumuzdan hemen arama motoruna girerek istediğimiz bilgiyi bulmaya çalışıyoruz. Bilinmeyen numaralar hizmeti veren çok fazla internette site var ve siz hangisinin de gerçek bilgiyi verdiğini bilmeyebilirsiniz. 11833 bilinmeyen numaralar servisi olarak istediğiniz kişiye kolayca erişebilmenize, istediğiniz numaranın da istediğiniz zaman bulabilmenize yardımcı oluyoruz.

Gelişen teknolojinin verdiği kolaylıklardan biri de telefon rehberimiz silindiğinde acil olarak ulaşmamız gereken kişilere telefon numarası sorgulama yaparak ulaşmayı sağlamaktır. Ayrıca sürekli arayan numaranın kim olduğunu öğrenebilmek için de arayan numara kim diye merak etmek yerine numara sorgulama işlemini yapabilirsiniz. Türkiye’de en çok sorgulama yapılan 11833 bilinmeyen numaralar servisi ile siz de aradığınız cevapları bulacaksınız.

Vodafone Telefon Numarası Sorgulama

Telefon numarası sorgula işlemini yaparak Vodafone numarasına ait kişileri bulabilirsiniz. Vodafone numara sorgulama yaparak günün her saati servisimizden sorgulama yapabilirsiniz. Telefon numarası sorgulama yapabilmek için birkaç adım gereklidir. Telefon numarasını yazarak arayan kişinin kim olduğunu Vodafone telefon numarası sorgulama ile öğrenebilirsiniz. Akıllı telefonunuza uygulama indirmeye gerek kalmadan hemen online olarak kaliteli ve en iyi hizmeti alabilirsiniz. Vodafone telefon numarası sorgula işlemi ve diğer operatörlerde numara sorgulama işlemini gerçekleştirebilmeniz için hemen şimdi sorgulama yapabilirsiniz.

Daha önce yayınlamış olduğumuz "Bilmediğin Telefon Numaralarını Numara Sorgula" başlıklı yazımızı da inceleyerek konu hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. 

Numaradan İsim Sorgula
Nu­ma­ra­dan ve i­sim­den sor­gu­la­ma iş­lem­le­ri­niz o­pe­ra­tör (Turk­cell, Türk Te­le­kom, Vo­da­fo­ne) ve­ri­ta­ban­la­rı ü­ze­rin­den a­nın­da ger­çek­leş­ti­ril­mek­te­dir. Ser­vis hiz­me­ti RH018 nu­ma­ra­lı BTK li­san­sı ile sağ­lan­mak­ta­dır.­Her sor­gu­la­ma için üc­ret­len­dir­me tüm ver­gi­ler da­hil 4,9TLdir.İş­lem so­nu­cun­da ta­lep e­di­len bil­gi­ler o­pe­ra­tör ve­ri­ta­ban­la­rın­da yer al­mı­yor ol­ma­sı du­ru­mun­da da üc­ret­len­dir­me ya­pı­lır.
BTK Lisanslı Servis
Numara Sorgulama Sonuçları
Numara Operatör Ad Soyad Adres
İsimden Numara Sorgula
Nu­ma­ra­dan ve i­sim­den sor­gu­la­ma iş­lem­le­ri­niz o­pe­ra­tör (Turk­cell, Türk Te­le­kom, Vo­da­fo­ne) ve­ri­ta­ban­la­rı ü­ze­rin­den a­nın­da ger­çek­leş­ti­ril­mek­te­dir. Ser­vis hiz­me­ti RH018 nu­ma­ra­lı BTK li­san­sı ile sağ­lan­mak­ta­dır.­Her sor­gu­la­ma için üc­ret­len­dir­me tüm ver­gi­ler da­hil4,9TLdir.İş­lem so­nu­cun­da ta­lep e­di­len bil­gi­ler o­pe­ra­tör ve­ri­ta­ban­la­rın­da yer al­mı­yor ol­ma­sı du­ru­mun­da da üc­ret­len­dir­me ya­pı­lır.
BTK Lisanslı Servis
Kişi Sorgulama Sonuçları
Numara Operatör Ad Soyad Adres

Şirket Telefonu Sorgula

Şir­ket te­le­fo­nu sor­gu­la­ma iş­lem­le­ri­niz o­pe­ra­tör (Turk­cell, Türk Te­le­kom, Vo­da­fo­ne) ve­ri­ta­ban­la­rı ü­ze­rin­den a­nın­da ger­çek­leş­ti­ril­mek­te­dir. Ser­vis hiz­me­ti RH018 nu­ma­ra­lı BTK li­san­sı ile sağ­lan­mak­ta­dır.­Her sor­gu­la­ma için üc­ret­len­dir­me tüm ver­gi­ler da­hil 4,9TLdir.İş­lem so­nu­cun­da ta­lep e­di­len bil­gi­ler o­pe­ra­tör ve­ri­ta­ban­la­rın­da yer al­mı­yor ol­ma­sı du­ru­mun­da da üc­ret­len­dir­me ya­pı­lır.
BTK Lisanslı Servis
Firma Sorgulama Sonuçları
Numara Operatör Firma Şehir Bölge

Fatura Sorgula

Fa­tu­ra sor­gu­la­ma iş­lem­le­ri­niz ve­ri­ta­ban­la­rı­mız ü­ze­rin­den a­nın­da ger­çek­leş­ti­ril­mek­te­dir. Ser­vis hiz­me­ti RH018 nu­ma­ra­lı BTK li­san­sı ile sağ­lan­mak­ta­dır.­Her sor­gu­la­ma için üc­ret­len­dir­me tüm ver­gi­ler da­hil 4,9TLdir.İş­lem so­nu­cun­da ta­lep e­di­len bil­gi­ler ve­ri­ta­ban­la­rı­mız­da yer al­mı­yor ol­ma­sı du­ru­mun­da da üc­ret­len­dir­me ya­pı­lır.
BTK Lisanslı Servis
Yükleniyor

Sorgulama Yapılıyor

Kısa bir süre içerisinde sorgulama sonuçları gösterilecek.

Fatura Sorgulama Sonuçları
Fatura No Abone Adı Fatura Tipi Son Ödeme Tutar Abone No
»

Girdiğiniz bilgilere ait herhangi bir fatura kaydı bulunamamıştır.

© 2013 Jan İletişim Teknolojileri San. ve Tic. Ltd. Şti. Tüm hakları saklıdır.