Turkcell
Türk Telekom
Vodafone

Telefon Numarası Sorgulama

telefon numarası sorgulama

Telefon numaralarını sorgulamak ülkemizde 118’li servisler ile sağlanmaktadır. Hizmet kapsamında 118’li servislerden hangisi doğru sonucu veren hangisi bilemeyebilirsin. BTK lisansına sahip 11833 rehber servisimizde istediğin numaralara ulaşabilirsin. Sürekli arayan rahatsız eden numaralara ulaşabilmek için işlemlerin çok kolaydır. Tek tıklama ile Turkcell, Türk Telekom ve Vodafone operatörlerinden kolayca numara sorgulamana yardımcı oluyoruz. Telefon numarası sorgulama hizmetimizden ister müşteri hizmetlerimize danışarak istersen de online olarak internet sitemizden gerçekleştirebilirsin. Saniyelerini alabilecek servisimiz ile bilinmeyen numaraları bulabilirsin.

Gün içinde yedi yirmi dört online olarak kesintisiz hizmet vermekteyiz. Arayıp bilgi alabilir, internetten sorgulama yapabilirsin. isimden numara sorgulama, numaradan isim sorgulama işlemlerini kolayca halledebileceğin online servisimiz ile tanışabilirsin. Arayan numara kim diye merak ettiğin her numaranın sahibini servisimiz ile bulabilirsin. Arada sırada sesini duymak istediğin kişilerin de numarasını öğrenerek güncel telefonları ile iletişime geçebilirsin.

Turkcell Telefon Numarası Sorgulama

Bilgi servisimizden faydalanmak için aradığın kişiyi bulabilmek için BTK onaylı servisimizden bilgi alabilirsin. Ayrıca, Turkcell numara sorgulama için sadece Turkcell üzerinden değil tüm operatörler üzerinden de numara sorgulayabilir, aradığın numara kimin üzerine kayıtlı anında öğrenebilirsin. Mobil cihazlardan, tablet ve web üzerinden kolayca numara sorgulayabileceğin servisimizden hemen şimdi arkadaşlarına ulaşabilirsin. Güvenle numara sorgulama yapabileceğin servisimizden hizmet alabilir, web sitemizden isim ya da numara sorgulayabilirsin. Kendi cep telefonundan, bilgisayarından ister uygulamamızı indirerek, istersen de web sitemizden sorgulama yaparak anında öğrenebilirsin. 

Daha önce yayınlamış olduğumuz konu ile alakalı "Telefon Numarası Bulma" başlıklı yazımızı da dilerseniz okuyabilir ve daha fazla bilgi alabilirsiniz. 

Numaradan İsim Sorgula

Sorgulama talebiniz Turkcell, Vodafone, Türk Telekom veri tabanlarına aynı anda gönderilmektedir. Sorgulama yaptığınız numara ya da kişi bilgilerini rehber veritabanlarında paylaşmıyor olsa dahi sorgulama ücreti tahakkuk eder! 11833 Sms, mo­bil ve web sor­gu­la­ma be­de­li tüm ver­gi­ler da­hil %18 KDV ve %25 ÖİV (GSM o­pe­ra­tör­le­ri i­çin) da­hil 4,9TLdir.
Numara Sorgulama Sonuçları
Numara Operatör Ad Soyad Adres
© 2013 Jan İletişim Teknolojileri San. ve Tic. Ltd. Şti. Tüm hakları saklıdır.