Turkcell
Türk Telekom
Vodafone

Vodafone Fatura Sorgula

vodafone fatura sorgula

Vodafone operatörünü kullanıyorsanız ve faturanızı merak ediyorsanız eğer Vodafone fatura sorgula servisimizden faydalanabilirsiniz. İki taneden fazla hat kullanıyorsanız ve faturanızı takip etmekte zorlanıyorsanız fatura sorgulama servisimiz ile faturanızı öğrenebilirsiniz. Türkiye’de en çok kullanılan fatura sorgulama servisimizden faydalanan kişiler arasında yer alabilirsiniz. Telefon numarası ile en kolay şekilde faturanızı sorgulayabilir, en pratik şekilde fatura borcunuzu öğrenebilirsiniz.

Vodafone Fatura Öğrenme İşlemi Yapın

Vodafone hattı kullanıcısı iseniz ve fatura takibi yapmakta zorlanıyorsanız eğer Vodafone fatura sorgulama yapabilirsiniz. Fatura sorgula işlemi için istediğiniz zaman istediğiniz yerde faturanızı öğrenebilirsiniz. Üç adımda gerçekleştireceğiniz fatura sorgulama işlemini evde, işte, yolda, ne zaman aklınıza gelirse sorgulayabilirsiniz. Geçmiş ve güncel dönem borçlarınız için tutar bilgisi almak istiyorsanız eğer fatura bilgisi sorgulama işlemi yaparak öğrenebilirsiniz. Fatura borcu öğrenmek için Vodafone ödeme merkezlerine gitmeden, internetten, cep telefonunuzdan kısa yoldan öğrenmeniz için fatura sorgulama servisimizi aktif tutmaktayız. Gece, gündüz günün her saatinde Vodafone fatura sorgulama yapabilirsiniz.

Fatura sorgulama servisimiz ile kolay yoldan faturanızı görebilirsiniz. Numaranızı yazarak faturanızın borcunu görebileceğiniz şekilde güvenle sorgulama yapabilmeniz için çalışmaktayız. BTK onaylı olan fatura sorgulama servisimiz için aklınızda soru işaretlerinin kalmasına izin vermiyoruz. Çünkü güncel telefon numaranızın güncel olan borcunu öğrenmek sizin de hakkınız. Eşinizin, dostunuzun, annenizin veya babanızın telefon borcunu öğrenebileceğiniz servisimizden her zaman faydalanabilirsiniz. Her zaman fatura borcunuzu öğrenebilmek için fatura ödeme merkezine gitmenize gerek yok. Bunun yerine bulunduğunuz yerden faturanızın borcunu öğrenebilirsiniz. Vodafone fatura sorgulama yaparken de çok pratik bir şekilde faturanızın borcunu öğrenebileceğinizi görebilirsiniz. Her yerde her zaman faturanızı hemen öğrenin. Tek yapmanız gereken Vodafone’u seçerek ve telefon numarasını yazarak sorgulamanız. Sonucu anında ekranda görebilirsiniz.

Numaradan İsim Sorgula
Nu­ma­ra­dan ve i­sim­den sor­gu­la­ma iş­lem­le­ri­niz o­pe­ra­tör (Turk­cell, Türk Te­le­kom, Vo­da­fo­ne) ve­ri­ta­ban­la­rı ü­ze­rin­den a­nın­da ger­çek­leş­ti­ril­mek­te­dir. Ser­vis hiz­me­ti RH018 nu­ma­ra­lı BTK li­san­sı ile sağ­lan­mak­ta­dır.­Her sor­gu­la­ma için üc­ret­len­dir­me tüm ver­gi­ler da­hil 4,9TLdir.İş­lem so­nu­cun­da ta­lep e­di­len bil­gi­ler o­pe­ra­tör ve­ri­ta­ban­la­rın­da yer al­mı­yor ol­ma­sı du­ru­mun­da da üc­ret­len­dir­me ya­pı­lır.
BTK Lisanslı Servis
Numara Sorgulama Sonuçları
Numara Operatör Ad Soyad Adres
İsimden Numara Sorgula
Nu­ma­ra­dan ve i­sim­den sor­gu­la­ma iş­lem­le­ri­niz o­pe­ra­tör (Turk­cell, Türk Te­le­kom, Vo­da­fo­ne) ve­ri­ta­ban­la­rı ü­ze­rin­den a­nın­da ger­çek­leş­ti­ril­mek­te­dir. Ser­vis hiz­me­ti RH018 nu­ma­ra­lı BTK li­san­sı ile sağ­lan­mak­ta­dır.­Her sor­gu­la­ma için üc­ret­len­dir­me tüm ver­gi­ler da­hil4,9TLdir.İş­lem so­nu­cun­da ta­lep e­di­len bil­gi­ler o­pe­ra­tör ve­ri­ta­ban­la­rın­da yer al­mı­yor ol­ma­sı du­ru­mun­da da üc­ret­len­dir­me ya­pı­lır.
BTK Lisanslı Servis
Kişi Sorgulama Sonuçları
Numara Operatör Ad Soyad Adres

Şirket Telefonu Sorgula

Şir­ket te­le­fo­nu sor­gu­la­ma iş­lem­le­ri­niz o­pe­ra­tör (Turk­cell, Türk Te­le­kom, Vo­da­fo­ne) ve­ri­ta­ban­la­rı ü­ze­rin­den a­nın­da ger­çek­leş­ti­ril­mek­te­dir. Ser­vis hiz­me­ti RH018 nu­ma­ra­lı BTK li­san­sı ile sağ­lan­mak­ta­dır.­Her sor­gu­la­ma için üc­ret­len­dir­me tüm ver­gi­ler da­hil 4,9TLdir.İş­lem so­nu­cun­da ta­lep e­di­len bil­gi­ler o­pe­ra­tör ve­ri­ta­ban­la­rın­da yer al­mı­yor ol­ma­sı du­ru­mun­da da üc­ret­len­dir­me ya­pı­lır.
BTK Lisanslı Servis
Firma Sorgulama Sonuçları
Numara Operatör Firma Şehir Bölge

Fatura Sorgula

Fa­tu­ra sor­gu­la­ma iş­lem­le­ri­niz ve­ri­ta­ban­la­rı­mız ü­ze­rin­den a­nın­da ger­çek­leş­ti­ril­mek­te­dir. Ser­vis hiz­me­ti RH018 nu­ma­ra­lı BTK li­san­sı ile sağ­lan­mak­ta­dır.­Her sor­gu­la­ma için üc­ret­len­dir­me tüm ver­gi­ler da­hil 4,9TLdir.İş­lem so­nu­cun­da ta­lep e­di­len bil­gi­ler ve­ri­ta­ban­la­rı­mız­da yer al­mı­yor ol­ma­sı du­ru­mun­da da üc­ret­len­dir­me ya­pı­lır.
BTK Lisanslı Servis
Yükleniyor

Sorgulama Yapılıyor

Kısa bir süre içerisinde sorgulama sonuçları gösterilecek.

Fatura Sorgulama Sonuçları
Fatura No Abone Adı Fatura Tipi Son Ödeme Tutar Abone No
»

Girdiğiniz bilgilere ait herhangi bir fatura kaydı bulunamamıştır.

  
© 2013 Jan İletişim Teknolojileri San. ve Tic. Ltd. Şti. Tüm hakları saklıdır.