Turkcell
Türk Telekom
Vodafone

Vodafone Numara Sorgulama

vodafone numara sorgulama

Evinizi toplarlarken eski eşyalarınızın arasında fotoğraf albümünüzle karşılaştığınızda açıp bakmadan duramazsınız. Çünkü eski anıları tekrar gözden geçirmek ve eski anılardaki kişilerle konuşabilmek ne güzel olurdu değil mi? Vodafone operatörüne bağlı hizmet alıyorsanız Vodafone numara sorgulama servisimizden kolayca numara sorgulama yapabilir, eski arkadaşlarınıza kavuşabilirsiniz. İstediğiniz her gün, her saniye bunu gerçekleştirebilirsiniz. Sadece isimden numara bulma değil sizi arayan kişinin de kim olduğunu öğrenebilmeniz için de yardımcı olmaktayız. Anında Vodafone numara sorgulama yapabilirsiniz.

Hayatı kolaylaştıran çözümler ve günlük yaşama bir nebze nefes almanızı sağlayacak çözümler ile hayatınıza destek oluyoruz. Numaranın kime ait olduğunu öğrenme, Vodafone numara sorgulama ile günlük yaşamda bulamadığınız veya aradığınız numaralara göz atmanızı sağlıyoruz. Aklınıza takıldığında bir numaranın sahibini bularak rahatsız eden numarayı öğrenebilmeniz için günün yirmi dört saati hizmetinizdeyiz.

Vodafone İsimden Numara Sorgulama

Vodafone hatlarından gelen aramaların kim olduğu yönünde bir bilginiz yoksa hemen Vodafone numara sorgulama yapabilirsiniz. Vodafone numaralarının kim olduğunu öğrenebilmek için servisimizle kolayca numara sorgulama işlemini yapabilirsiniz. Vodafone numara sorgulama yapmak en kolay 11833 bilgi servisimiz ile gerçekleşerek, çözümler sunmaktayız. Hemen anında numara sorgulama ile güncel numaranın kim olduğunu öğrenin.

Tüm operatörler üzerinden sorgulamaları gerçekleştirerek telefon numaraların kime ait olduğunu anında Vodafone isimden numara sorgulama yapabilirsiniz. 11833 bilgi servisimizde sadece numara sorgulama değil, dava, fatura ve firma sorgulamalarını da yine sayfalarımızda gerçekleştirebilirsiniz. Türkiye’nin her yerinde şimdi Vodafone numara sorgulama yapmaya başlayabilirsin.

Numaradan İsim Sorgula
Nu­ma­ra­dan ve i­sim­den sor­gu­la­ma iş­lem­le­ri­niz o­pe­ra­tör (Turk­cell, Türk Te­le­kom, Vo­da­fo­ne) ve­ri­ta­ban­la­rı ü­ze­rin­den a­nın­da ger­çek­leş­ti­ril­mek­te­dir. Ser­vis hiz­me­ti RH018 nu­ma­ra­lı BTK li­san­sı ile sağ­lan­mak­ta­dır.­Her sor­gu­la­ma için üc­ret­len­dir­me tüm ver­gi­ler da­hil 4,9TLdir.İş­lem so­nu­cun­da ta­lep e­di­len bil­gi­ler o­pe­ra­tör ve­ri­ta­ban­la­rın­da yer al­mı­yor ol­ma­sı du­ru­mun­da da üc­ret­len­dir­me ya­pı­lır.
BTK Lisanslı Servis
Numara Sorgulama Sonuçları
Numara Operatör Ad Soyad Adres
İsimden Numara Sorgula
Nu­ma­ra­dan ve i­sim­den sor­gu­la­ma iş­lem­le­ri­niz o­pe­ra­tör (Turk­cell, Türk Te­le­kom, Vo­da­fo­ne) ve­ri­ta­ban­la­rı ü­ze­rin­den a­nın­da ger­çek­leş­ti­ril­mek­te­dir. Ser­vis hiz­me­ti RH018 nu­ma­ra­lı BTK li­san­sı ile sağ­lan­mak­ta­dır.­Her sor­gu­la­ma için üc­ret­len­dir­me tüm ver­gi­ler da­hil4,9TLdir.İş­lem so­nu­cun­da ta­lep e­di­len bil­gi­ler o­pe­ra­tör ve­ri­ta­ban­la­rın­da yer al­mı­yor ol­ma­sı du­ru­mun­da da üc­ret­len­dir­me ya­pı­lır.
BTK Lisanslı Servis
Kişi Sorgulama Sonuçları
Numara Operatör Ad Soyad Adres

Şirket Telefonu Sorgula

Şir­ket te­le­fo­nu sor­gu­la­ma iş­lem­le­ri­niz o­pe­ra­tör (Turk­cell, Türk Te­le­kom, Vo­da­fo­ne) ve­ri­ta­ban­la­rı ü­ze­rin­den a­nın­da ger­çek­leş­ti­ril­mek­te­dir. Ser­vis hiz­me­ti RH018 nu­ma­ra­lı BTK li­san­sı ile sağ­lan­mak­ta­dır.­Her sor­gu­la­ma için üc­ret­len­dir­me tüm ver­gi­ler da­hil 4,9TLdir.İş­lem so­nu­cun­da ta­lep e­di­len bil­gi­ler o­pe­ra­tör ve­ri­ta­ban­la­rın­da yer al­mı­yor ol­ma­sı du­ru­mun­da da üc­ret­len­dir­me ya­pı­lır.
BTK Lisanslı Servis
Firma Sorgulama Sonuçları
Numara Operatör Firma Şehir Bölge

Fatura Sorgula

Fa­tu­ra sor­gu­la­ma iş­lem­le­ri­niz ve­ri­ta­ban­la­rı­mız ü­ze­rin­den a­nın­da ger­çek­leş­ti­ril­mek­te­dir. Ser­vis hiz­me­ti RH018 nu­ma­ra­lı BTK li­san­sı ile sağ­lan­mak­ta­dır.­Her sor­gu­la­ma için üc­ret­len­dir­me tüm ver­gi­ler da­hil 4,9TLdir.İş­lem so­nu­cun­da ta­lep e­di­len bil­gi­ler ve­ri­ta­ban­la­rı­mız­da yer al­mı­yor ol­ma­sı du­ru­mun­da da üc­ret­len­dir­me ya­pı­lır.
BTK Lisanslı Servis
Yükleniyor

Sorgulama Yapılıyor

Kısa bir süre içerisinde sorgulama sonuçları gösterilecek.

Fatura Sorgulama Sonuçları
Fatura No Abone Adı Fatura Tipi Son Ödeme Tutar Abone No
»

Girdiğiniz bilgilere ait herhangi bir fatura kaydı bulunamamıştır.

© 2013 Jan İletişim Teknolojileri San. ve Tic. Ltd. Şti. Tüm hakları saklıdır.