Turkcell
Türk Telekom
Vodafone

Vodafone Numaradan İsim Sorgulama

vodafone numaradan isim sorgulama

Önemli bir toplantıdayken sürekli arayan numaradan rahatsız oldun dimi? En önemli yerde bile sürekli telefonuna çağrılar gelmesinden nefret eder oldun. Belki de dolandırıcıların ağına düşmüş olabilirsin. Bunu anlaman için Vodafone numaradan isim sorgulama yapabilirsin. Çok kolay bir yöntemle anında numara sorgulama yapabilirsin. Telefonundan hemen hızlı bir şekilde numaranın kim olduğunu öğrenerek şikayette bulunabilirsin. Çünkü en önemli toplantının ortasında olsan dahi bilmediğin numaraların seni rahatsız etmesine hakları yoktur. Bunun için de telefon numarasından kimin olduğunu anında öğrenebilirsin. Servisimiz sayesinde anında bulabilirsin. 11833 rehber servisimiz sayesinde istediğin an, istediğin zaman numara sorgulama yapabilirsin.

Bilinmeyen numaralar her zaman sinir bozucu olabiliyor. Arayan numara kim diye merak ettiğimiz numaraların hepsini öğrenebilmek her zaman aklımızdaki soru işaretlerin kalmasına yardımcı olur. Bunu engelleyebilmek için çeşitli programlar yükleyebiliyor telimize. Aslında bunlara hiç gerek yok. Tanımadığın bir kişi telefondan sürekli rahatsız ediyorsa yeni hatlar alıp seni rahatsız etmeye devam edecektir. Bunun için hem dolandırıcılardan kurtulmak, hem de tanımadığın numaranın kim olduğunu öğrenebilmek için her zaman isim sorgulama yapmak en güvenilir yöntem olduğunu söyleyebiliriz.


Güncel Vodafone Numaradan İsim Sorgulama

Güncel numaraları her zaman 11833 rehber servisimiz ile bulabilirsin.  Uzun süredir görüşmediğin kişileri de Vodafone isimden numara sorgulama ile öğrenebileceğinden eminiz. Adını soyadını bildiğin ve hangi şehirde olduğunu bildiğin kişinin telefon numarasına ulaşabilirsin. Yakın zamanda görüşmek istediğin eski arkadaşlarına bu yolla ulaşmana yardımcı oluyoruz. İsimden numara sorgulama ve güncel Vodafone numaradan isim sorgulama yapman konusunda Türkiye’de öncü konumda olduğumuz için, her zaman senin yanındayız. Günün her saatinde online servisimizden sorunsuz bir şekilde numara sorgulama yapabilirsin. 

Dilerseniz daha önceki yazılarımızdan "Vodafone Numara Sorgulama" başlıklı makalemizi de okuyarak daha fazla bilgi edinebilirsiniz. 

Numaradan İsim Sorgula
Nu­ma­ra­dan ve i­sim­den sor­gu­la­ma iş­lem­le­ri­niz o­pe­ra­tör (Turk­cell, Türk Te­le­kom, Vo­da­fo­ne) ve­ri­ta­ban­la­rı ü­ze­rin­den a­nın­da ger­çek­leş­ti­ril­mek­te­dir. Ser­vis hiz­me­ti RH018 nu­ma­ra­lı BTK li­san­sı ile sağ­lan­mak­ta­dır.­Her sor­gu­la­ma için üc­ret­len­dir­me tüm ver­gi­ler da­hil 4,9TLdir.İş­lem so­nu­cun­da ta­lep e­di­len bil­gi­ler o­pe­ra­tör ve­ri­ta­ban­la­rın­da yer al­mı­yor ol­ma­sı du­ru­mun­da da üc­ret­len­dir­me ya­pı­lır.
BTK Lisanslı Servis
Numara Sorgulama Sonuçları
Numara Operatör Ad Soyad Adres
İsimden Numara Sorgula
Nu­ma­ra­dan ve i­sim­den sor­gu­la­ma iş­lem­le­ri­niz o­pe­ra­tör (Turk­cell, Türk Te­le­kom, Vo­da­fo­ne) ve­ri­ta­ban­la­rı ü­ze­rin­den a­nın­da ger­çek­leş­ti­ril­mek­te­dir. Ser­vis hiz­me­ti RH018 nu­ma­ra­lı BTK li­san­sı ile sağ­lan­mak­ta­dır.­Her sor­gu­la­ma için üc­ret­len­dir­me tüm ver­gi­ler da­hil4,9TLdir.İş­lem so­nu­cun­da ta­lep e­di­len bil­gi­ler o­pe­ra­tör ve­ri­ta­ban­la­rın­da yer al­mı­yor ol­ma­sı du­ru­mun­da da üc­ret­len­dir­me ya­pı­lır.
BTK Lisanslı Servis
Kişi Sorgulama Sonuçları
Numara Operatör Ad Soyad Adres

Şirket Telefonu Sorgula

Şir­ket te­le­fo­nu sor­gu­la­ma iş­lem­le­ri­niz o­pe­ra­tör (Turk­cell, Türk Te­le­kom, Vo­da­fo­ne) ve­ri­ta­ban­la­rı ü­ze­rin­den a­nın­da ger­çek­leş­ti­ril­mek­te­dir. Ser­vis hiz­me­ti RH018 nu­ma­ra­lı BTK li­san­sı ile sağ­lan­mak­ta­dır.­Her sor­gu­la­ma için üc­ret­len­dir­me tüm ver­gi­ler da­hil 4,9TLdir.İş­lem so­nu­cun­da ta­lep e­di­len bil­gi­ler o­pe­ra­tör ve­ri­ta­ban­la­rın­da yer al­mı­yor ol­ma­sı du­ru­mun­da da üc­ret­len­dir­me ya­pı­lır.
BTK Lisanslı Servis
Firma Sorgulama Sonuçları
Numara Operatör Firma Şehir Bölge

Fatura Sorgula

Fa­tu­ra sor­gu­la­ma iş­lem­le­ri­niz ve­ri­ta­ban­la­rı­mız ü­ze­rin­den a­nın­da ger­çek­leş­ti­ril­mek­te­dir. Ser­vis hiz­me­ti RH018 nu­ma­ra­lı BTK li­san­sı ile sağ­lan­mak­ta­dır.­Her sor­gu­la­ma için üc­ret­len­dir­me tüm ver­gi­ler da­hil 4,9TLdir.İş­lem so­nu­cun­da ta­lep e­di­len bil­gi­ler ve­ri­ta­ban­la­rı­mız­da yer al­mı­yor ol­ma­sı du­ru­mun­da da üc­ret­len­dir­me ya­pı­lır.
BTK Lisanslı Servis
Yükleniyor

Sorgulama Yapılıyor

Kısa bir süre içerisinde sorgulama sonuçları gösterilecek.

Fatura Sorgulama Sonuçları
Fatura No Abone Adı Fatura Tipi Son Ödeme Tutar Abone No
»

Girdiğiniz bilgilere ait herhangi bir fatura kaydı bulunamamıştır.

© 2013 Jan İletişim Teknolojileri San. ve Tic. Ltd. Şti. Tüm hakları saklıdır.