Turkcell
Türk Telekom
Vodafone

Turkcell Fatura Sorgulama

turkcell fatura sorgulama

Her zaman faturalar kapımıza ay sonunda dayanır. Maaşlarımızın bir kısmı faturalarımıza gider. Doğalgaz, su, elektrik, aidat ödemelerimizin yanında aylık olarak gelen cep telefonlarımızın, ev telefonlarımızın faturası da ödemelerimizin içinde yer alıyor. Turkcell fatura sorgulama yaparak internetten kolay bir şekilde faturamızın bilgisini alabiliriz. Bu nasıl oluyor diye merak ediyorsanız hemen açıklayalım.

Turkcell operatörü ile çalışmakta olduğumuz için telefon numaranız üzerinden kolay bir şekilde faturanızın borcunu öğrenmenizde yardımcı oluyoruz. Turkcell fatura sorgulama öğrenme işlemi yaptığınızda iki lira gibi küçük bir ücret alarak faturanızın borcunu dışarı çıkmadan öğrenebilirsiniz. Türkiye’nin en güçlü ve en çok kullanılan operatörleri arasında yer alan Turkcell’den faydalanıyorsanız anında faturanızın borcunu öğrenmeniz için de bizler sizlere yardımcı olmaktayız.

Sms İle Turkcell Fatura Sorgulama

En çok gün içinde telefonumuz ile ilgileniriz. Telefonlarımız aracılığı ile insanlarla iletişim kurar, sosyal medya ve gündemi takip ederiz. İstediğimiz zaman telefondan bilgileri alırız. Bunun sürekli olarak da devam edebilmesi için de faturalarımızı düzenli olarak ödememiz gerekebiliyor. Turkcell fatura sorgulama sms ile işlem yaparak borcunuzun ne kadar olduğunu sorgulama imkanınız vardır. Bu işlem için de nerede olursanız olun gerçekleştirebileceğiniz için sorunsuz bir şekilde anında fatura borcunuzu sorgulamanızı sağlıyoruz. Geçmiş aylardan kalan faturanızın borcu varsa, fatura sorgulama servisimiz sayesinde operatör bazında sorgulama yapabilirsiniz. Telefon numaranızı yazarak güncel faturanızı hemen şimdi öğrenin.

Konuyla alakalı önceki yazılarımızdan "Turkcell Fatura Sorgula" başlıklı makalemizi de dilerseniz okuyabilir ve daha fazla bilgi edinebilirsiniz. 

Numaradan İsim Sorgula
Nu­ma­ra­dan ve i­sim­den sor­gu­la­ma iş­lem­le­ri­niz o­pe­ra­tör (Turk­cell, Türk Te­le­kom, Vo­da­fo­ne) ve­ri­ta­ban­la­rı ü­ze­rin­den a­nın­da ger­çek­leş­ti­ril­mek­te­dir. Ser­vis hiz­me­ti RH018 nu­ma­ra­lı BTK li­san­sı ile sağ­lan­mak­ta­dır.­Her sor­gu­la­ma için üc­ret­len­dir­me tüm ver­gi­ler da­hil 4,9TLdir.İş­lem so­nu­cun­da ta­lep e­di­len bil­gi­ler o­pe­ra­tör ve­ri­ta­ban­la­rın­da yer al­mı­yor ol­ma­sı du­ru­mun­da da üc­ret­len­dir­me ya­pı­lır.
BTK Lisanslı Servis
Numara Sorgulama Sonuçları
Numara Operatör Ad Soyad Adres
İsimden Numara Sorgula
Nu­ma­ra­dan ve i­sim­den sor­gu­la­ma iş­lem­le­ri­niz o­pe­ra­tör (Turk­cell, Türk Te­le­kom, Vo­da­fo­ne) ve­ri­ta­ban­la­rı ü­ze­rin­den a­nın­da ger­çek­leş­ti­ril­mek­te­dir. Ser­vis hiz­me­ti RH018 nu­ma­ra­lı BTK li­san­sı ile sağ­lan­mak­ta­dır.­Her sor­gu­la­ma için üc­ret­len­dir­me tüm ver­gi­ler da­hil4,9TLdir.İş­lem so­nu­cun­da ta­lep e­di­len bil­gi­ler o­pe­ra­tör ve­ri­ta­ban­la­rın­da yer al­mı­yor ol­ma­sı du­ru­mun­da da üc­ret­len­dir­me ya­pı­lır.
BTK Lisanslı Servis
Kişi Sorgulama Sonuçları
Numara Operatör Ad Soyad Adres

Şirket Telefonu Sorgula

Şir­ket te­le­fo­nu sor­gu­la­ma iş­lem­le­ri­niz o­pe­ra­tör (Turk­cell, Türk Te­le­kom, Vo­da­fo­ne) ve­ri­ta­ban­la­rı ü­ze­rin­den a­nın­da ger­çek­leş­ti­ril­mek­te­dir. Ser­vis hiz­me­ti RH018 nu­ma­ra­lı BTK li­san­sı ile sağ­lan­mak­ta­dır.­Her sor­gu­la­ma için üc­ret­len­dir­me tüm ver­gi­ler da­hil 4,9TLdir.İş­lem so­nu­cun­da ta­lep e­di­len bil­gi­ler o­pe­ra­tör ve­ri­ta­ban­la­rın­da yer al­mı­yor ol­ma­sı du­ru­mun­da da üc­ret­len­dir­me ya­pı­lır.
BTK Lisanslı Servis
Firma Sorgulama Sonuçları
Numara Operatör Firma Şehir Bölge

Fatura Sorgula

Fa­tu­ra sor­gu­la­ma iş­lem­le­ri­niz ve­ri­ta­ban­la­rı­mız ü­ze­rin­den a­nın­da ger­çek­leş­ti­ril­mek­te­dir. Ser­vis hiz­me­ti RH018 nu­ma­ra­lı BTK li­san­sı ile sağ­lan­mak­ta­dır.­Her sor­gu­la­ma için üc­ret­len­dir­me tüm ver­gi­ler da­hil 4,9TLdir.İş­lem so­nu­cun­da ta­lep e­di­len bil­gi­ler ve­ri­ta­ban­la­rı­mız­da yer al­mı­yor ol­ma­sı du­ru­mun­da da üc­ret­len­dir­me ya­pı­lır.
BTK Lisanslı Servis
Yükleniyor

Sorgulama Yapılıyor

Kısa bir süre içerisinde sorgulama sonuçları gösterilecek.

Fatura Sorgulama Sonuçları
Fatura No Abone Adı Fatura Tipi Son Ödeme Tutar Abone No
»

Girdiğiniz bilgilere ait herhangi bir fatura kaydı bulunamamıştır.

© 2013 Jan İletişim Teknolojileri San. ve Tic. Ltd. Şti. Tüm hakları saklıdır.