Turkcell
Türk Telekom
Vodafone

İsimden Numara Sorgula

isimden numara sorgula

 

İsimden numara sorgulamak istiyorsunuz ve bu hizmeti veren bir siteyi arama motorunda arıyorsunuz. Güncel telefon bilgilerini sizlere verebilecek bir site bulmak için çok fazla uzağa gitmenize gerek yok. İsimden numara sorgula servisimiz sayesinde aradığınız kişinin telefon numarasını anında öğrenebilirsiniz. İnternetten isimden numara sorgula ile tüm bilmediğiniz ve hatırlamadığınız telefon numaralarını merak ettiğinizde sorgulayabilirsiniz. Telefon numarasına ulaşmak istediğiniz kişinin adını, soyadını ve yaşadığı şehri bilmeniz yeterli sonucu size gösterecektir.

Uzun süredir görmediğiniz ve tekrardan sesini duymak istediğiniz arkadaşlarınızın telefon numarasına ihtiyacınız olduğu zaman isimden numara bulma servisimiz sayesinde öğrenebilirsiniz.  Okul zamanlarınızdan kalan arkadaşlıklarınızı tekrardan canlı tutmak için ve insanlarla tekrar görüşmek için yıllıklarınızda bulunan arkadaşlarınızın isimlerini tek tek sorgulama yaparak öğrenebilirsiniz.

Özlediğiniz İnsanlar İle Tekrar İletişim Kurabilirsiniz

Özlemle beklediğiniz insanların telefon numaraları bir anda telefon rehberinizden silindiğinde paniklemenize gerek yoktur. Sevdiğiniz insanların telefon numaralarını bulmak 11833 isimden numara sorgulama servisimiz sayesinde numaralarını öğrenebilirsiniz. İstediğiniz kadar sorgulama yaparak tüm silinen telefon numaralarını tekrar rehberinize kayıt edebilirsiniz. Belki de hayatınızda önemli olan kişilerin telefon numaralarını sosyal medya aracılığı ile onlara ulaşarak bulmaya çabalayabilirsiniz. Bu kadar zor ve zahmetli işler ile uğraşarak zamanınızı boşa harcamanıza gerek yoktur. Bunun yerine isimden numara sorgula servisimizi kullanarak aradığınız kişilerin telefon numaralarını saniyeler içinde öğrenebilirsiniz. Türkiye’de birçok insan bilinmeyen numaralar servisimizi kullanarak hayatlarında kolaylık sağlamaktadır. Siz de bilinmeyen numaralar servisimizi kullanarak isimden cep telefon numarası öğrenebilirsiniz.

Numaradan İsim Sorgula
Nu­ma­ra­dan ve i­sim­den sor­gu­la­ma iş­lem­le­ri­niz o­pe­ra­tör (Turk­cell, Türk Te­le­kom, Vo­da­fo­ne) ve­ri­ta­ban­la­rı ü­ze­rin­den a­nın­da ger­çek­leş­ti­ril­mek­te­dir. Ser­vis hiz­me­ti RH018 nu­ma­ra­lı BTK li­san­sı ile sağ­lan­mak­ta­dır.­Her sor­gu­la­ma için üc­ret­len­dir­me tüm ver­gi­ler da­hil 4,9TLdir.İş­lem so­nu­cun­da ta­lep e­di­len bil­gi­ler o­pe­ra­tör ve­ri­ta­ban­la­rın­da yer al­mı­yor ol­ma­sı du­ru­mun­da da üc­ret­len­dir­me ya­pı­lır.
BTK Lisanslı Servis
Numara Sorgulama Sonuçları
Numara Operatör Ad Soyad Adres
İsimden Numara Sorgula
Nu­ma­ra­dan ve i­sim­den sor­gu­la­ma iş­lem­le­ri­niz o­pe­ra­tör (Turk­cell, Türk Te­le­kom, Vo­da­fo­ne) ve­ri­ta­ban­la­rı ü­ze­rin­den a­nın­da ger­çek­leş­ti­ril­mek­te­dir. Ser­vis hiz­me­ti RH018 nu­ma­ra­lı BTK li­san­sı ile sağ­lan­mak­ta­dır.­Her sor­gu­la­ma için üc­ret­len­dir­me tüm ver­gi­ler da­hil4,9TLdir.İş­lem so­nu­cun­da ta­lep e­di­len bil­gi­ler o­pe­ra­tör ve­ri­ta­ban­la­rın­da yer al­mı­yor ol­ma­sı du­ru­mun­da da üc­ret­len­dir­me ya­pı­lır.
BTK Lisanslı Servis
Kişi Sorgulama Sonuçları
Numara Operatör Ad Soyad Adres

Şirket Telefonu Sorgula

Şir­ket te­le­fo­nu sor­gu­la­ma iş­lem­le­ri­niz o­pe­ra­tör (Turk­cell, Türk Te­le­kom, Vo­da­fo­ne) ve­ri­ta­ban­la­rı ü­ze­rin­den a­nın­da ger­çek­leş­ti­ril­mek­te­dir. Ser­vis hiz­me­ti RH018 nu­ma­ra­lı BTK li­san­sı ile sağ­lan­mak­ta­dır.­Her sor­gu­la­ma için üc­ret­len­dir­me tüm ver­gi­ler da­hil 4,9TLdir.İş­lem so­nu­cun­da ta­lep e­di­len bil­gi­ler o­pe­ra­tör ve­ri­ta­ban­la­rın­da yer al­mı­yor ol­ma­sı du­ru­mun­da da üc­ret­len­dir­me ya­pı­lır.
BTK Lisanslı Servis
Firma Sorgulama Sonuçları
Numara Operatör Firma Şehir Bölge

Fatura Sorgula

Fa­tu­ra sor­gu­la­ma iş­lem­le­ri­niz ve­ri­ta­ban­la­rı­mız ü­ze­rin­den a­nın­da ger­çek­leş­ti­ril­mek­te­dir. Ser­vis hiz­me­ti RH018 nu­ma­ra­lı BTK li­san­sı ile sağ­lan­mak­ta­dır.­Her sor­gu­la­ma için üc­ret­len­dir­me tüm ver­gi­ler da­hil 4,9TLdir.İş­lem so­nu­cun­da ta­lep e­di­len bil­gi­ler ve­ri­ta­ban­la­rı­mız­da yer al­mı­yor ol­ma­sı du­ru­mun­da da üc­ret­len­dir­me ya­pı­lır.
BTK Lisanslı Servis
Yükleniyor

Sorgulama Yapılıyor

Kısa bir süre içerisinde sorgulama sonuçları gösterilecek.

Fatura Sorgulama Sonuçları
Fatura No Abone Adı Fatura Tipi Son Ödeme Tutar Abone No
»

Girdiğiniz bilgilere ait herhangi bir fatura kaydı bulunamamıştır.

© 2013 Jan İletişim Teknolojileri San. ve Tic. Ltd. Şti. Tüm hakları saklıdır.