Turkcell
Türk Telekom
Vodafone

Numaradan İsim Sorgulama Turkcell

numaradan isim sorgulama turkcell

Hemen hemen çoğu kişinin cep telefon numarası vardır. Gencinden yaşlısına insanlar ile iletişimi sağlamak için telefon numaralarına da ihtiyacımız olmaktadır. Bu nedenle operatör ne olursa olsun numarasına ulaşabileceğiniz kişi için bilinmeyen numaralar servisimizden faydalanabilirsiniz. Numaradan isim sorgulama Turkcell için gerçekleştirebileceğiniz sorgulamalarda aradığınız kişiyi bulabilmeniz için yardımcı olmaktayız. Turkcell numarasının aradığını düşündüğünüzde yine 11833 bilgi servisimiz ile numaradan isim sorgulama yapabilirsiniz.

Güncel Turkcell Numaradan İsim Sorgulama

Ülkemizde maalesef terör bitmiyor ve zaman zaman kendini göstermektedir. Maça giden çocuğunuzun başına bir şey gelmesinden de korkar duruma geldik. Gezmeye giden çocuğunuza ulaşamadığınız zaman arkadaşının da sizde numarası yoksa bu durumda isimden numara sorgulama yaparak arkadaşının telefon numarasına ulaşabilirsiniz. Adı ve soyadını bilmeniz bu durumda yeterli olacaktır. Bu durum her zaman başımıza gelebilir ve her zaman da anında bilinmeyen numaralar servisimizden destek alabilirsiniz. Anında acil durumlar size yardımcı olacağımız isimden numara sorgulama servisimiz ile Turkcell, Vodafone, Türk Telekom mobil kullanıcılarının telefon numaralarına ulaşabilirsiniz. Turkcell numaradan isim sorgulama ile de numaradan isim sorgulamayı gerçekleştirebilirsiniz. Numaranın kime ait olduğunu öğrenme için yukarıdaki butona tıklayarak numara sorgulayabilirsiniz. Kişi sorgula, numara sorgula gibi işlemleri kolay ve hızlı bir şekilde öğrenebilirsiniz. Acil durumlarda anında servisimiz sayesinde numara öğrenebilir, arayan kişinin de kim olduğunu bulabilirsiniz.

Konu ile ilgili daha önce yayınlamış olduğumuz Numaradan İsim Sorgula başlıklı yazımızı da okuyarak bilgi edinebilirsiniz.

Numaradan İsim Sorgula

Sorgulama talebiniz Turkcell, Vodafone, Türk Telekom veri tabanlarına aynı anda gönderilmektedir. Sorgulama yaptığınız numara ya da kişi bilgilerini rehber veritabanlarında paylaşmıyor olsa dahi sorgulama ücreti tahakkuk eder! 11833 Sms, mo­bil ve web sor­gu­la­ma be­de­li tüm ver­gi­ler da­hil %18 KDV ve %25 ÖİV (GSM o­pe­ra­tör­le­ri i­çin) da­hil 4,9TLdir.
Numara Sorgulama Sonuçları
Numara Operatör Ad Soyad Adres
© 2013 Jan İletişim Teknolojileri San. ve Tic. Ltd. Şti. Tüm hakları saklıdır.