Turkcell
Türk Telekom
Vodafone

Numara Sorgulama Turkcell

numara sorgulama turkcell

Teknolojinin verdiği kolaylıklarda günümüzde her şeyi internet sayesinde öğrenebiliyor, bilgi alabiliyoruz. Bunlardan biri de bilinmeyen numaralar servisi olarak numara sorgulama yapmanızı gerçekleştiriyoruz. Numara sorgulama Turkcell, Vodafone, Türk Telekom mobil operatörleri için geçerli olup arayan numaranın kimliğini öğrenmenizde yardımcı olmaktayız. İsimden numara sorgulama, numaradan isim sorgulama yaparak tüm bilgi servisimizden istediğiniz bilgiyi alabilirsiniz.

Tabi ki tüm bunların hepsini internetten kolayca yapabilmeniz için servisimizi yedi yirmi dört online tutmaktayız. İstediğiniz zaman sorgulama yaparak öğrenmek istediğiniz bilgiye ulaşabilirsiniz. Arayan numara kim diye merak ettiğiniz saniyelerde, saniyeler içinde numara sorgulayarak öğrenebilirsiniz. Arayan Turkcell numarasının kim olduğunu öğrenebilmek için bilinmeyen numaralar servisimiz ile telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Turkcell İsimden Numara Sorgulama

Numara sorgulama Turkcell servisimiz ile numara sorgulayabileceğiniz gibi, Turkcell isimden numara sorgulama yapabilirsiniz. İsimden numara sorgulama yapmanın en önemli durumu öğrenmek istediğiniz kişinin telefon numarasını bulmaktır. Bu  sayede isim ve soy isim ile şehir bilgisi yazdığınızda bulmak istediğiniz kişinin telefon numarasına servisimiz ile bilgi edinebilirsiniz. Günümüzde çok fazla insan telefon kullanmakta ve telefon numarasını kaybettiğiniz insana da bu kadar telefon kullanıcısının arasında nasıl bulacağım diye üzülmeyin. Numara sorgulama servisimiz ile telefon rehberinizden silinen tüm numaraları kolayca bulabilirsiniz.

Numaradan İsim Sorgula

Sorgulama talebiniz Turkcell, Vodafone, Türk Telekom veri tabanlarına aynı anda gönderilmektedir. Sorgulama yaptığınız numara ya da kişi bilgilerini rehber veritabanlarında paylaşmıyor olsa dahi sorgulama ücreti tahakkuk eder! 11833 Sms, mo­bil ve web sor­gu­la­ma be­de­li tüm ver­gi­ler da­hil %18 KDV ve %25 ÖİV (GSM o­pe­ra­tör­le­ri i­çin) da­hil 4,9TLdir.
Numara Sorgulama Sonuçları
Numara Operatör Ad Soyad Adres
© 2013 Jan İletişim Teknolojileri San. ve Tic. Ltd. Şti. Tüm hakları saklıdır.