Turkcell
Türk Telekom
Vodafone

En İyi İsimden Numara Bulma Programı

isimden numara bulma

Çoğu zaman aradığımız bir kişinin numarasını bulabilmek için bilinmeyen numaralar servisine başvurmuşuzdur. Kim arıyor diye merak ettiğimiz kişilerin de numarasını öğrenebilirsiniz. Bilinmeyen numara öğrenme için isim soyisim bilmeniz gerekiyor. İsimden numara bulma işlemi için gerekli olan temel bilgi budur. Arkadaşınıza ulaşmanız gerektiğinde de sorunla karşılaşmadan anında numarasını öğrenebilirsiniz. Numara sorgulama yapmak istediğiniz zaman izini kaybettiğiniz arkadaşınızın, eski dostlarınızın telefon numarasına ulaşabilirsiniz.

Hayatınızdaki özel kişilerin özel olarak telefon numaralarını öğrenmek istediğinizde yardımcı oluyoruz. Vodafone, Türk Telekom, Turkcell operatörleri üzerinden telefon numarası sorgulama yaparak isimden numara öğrenebilirsiniz. Nasıl sorgulama yapabileceğinizi bilmiyorsanız hemen anlatalım:

  • İlk olarak yukarıda yer alan sorgu alanına isim soyisim yazmanız gerekiyor. Örneğin; Ayşe Küçük
  • İkinci olarak şehir bilgisi girmeniz gerekiyor. Örneğin; İstanbul
  • Üçünü aşamada sadece sorgula butonuna tıklamanız gerekiyor. İşlemler bu kadar basittir.

En İyi Türk Telekom İsimden Numara Bulma Programı

Web üzerinden numara sorgulama yapmak istemiyorum, bunun yerine cep telefonumda uygulama olsun ben uygulama üzerinden çalışmak istiyorum diyorsanız hemen çözüm önerimizi okuyabilirsiniz. Türk Telekom isimden numara sorgulama yapabilmek için 11833 servisimizin Android ve İOS için olan uygulamalarını indirebilirsiniz. Pratik olarak aynı işlemleri de 11833’ün uygulamaları üzerinden anında öğrenebilirsiniz. İsimden numara bulma programları arasında en iyisi olduğumuzu söyleyebiliriz. Marketler üzerinden ücretsiz olarak uygulamaları indirebilirsiniz. Arkadaşlarınıza ulaşmak, onların güncel telefon numaralarını öğrenebilmek için hemen şimdi isimle numara sorgulayın.

Daha önce yayınlamış olduğumuz "İsimden Numara Sorgula" başlıklı yazımızı da dilerseniz okuyabilir ve konu hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Numaradan İsim Sorgula
Nu­ma­ra­dan ve i­sim­den sor­gu­la­ma iş­lem­le­ri­niz o­pe­ra­tör (Turk­cell, Türk Te­le­kom, Vo­da­fo­ne) ve­ri­ta­ban­la­rı ü­ze­rin­den a­nın­da ger­çek­leş­ti­ril­mek­te­dir. Ser­vis hiz­me­ti RH018 nu­ma­ra­lı BTK li­san­sı ile sağ­lan­mak­ta­dır.­Her sor­gu­la­ma için üc­ret­len­dir­me tüm ver­gi­ler da­hil 4,9TLdir.İş­lem so­nu­cun­da ta­lep e­di­len bil­gi­ler o­pe­ra­tör ve­ri­ta­ban­la­rın­da yer al­mı­yor ol­ma­sı du­ru­mun­da da üc­ret­len­dir­me ya­pı­lır.
BTK Lisanslı Servis
Numara Sorgulama Sonuçları
Numara Operatör Ad Soyad Adres
İsimden Numara Sorgula
Nu­ma­ra­dan ve i­sim­den sor­gu­la­ma iş­lem­le­ri­niz o­pe­ra­tör (Turk­cell, Türk Te­le­kom, Vo­da­fo­ne) ve­ri­ta­ban­la­rı ü­ze­rin­den a­nın­da ger­çek­leş­ti­ril­mek­te­dir. Ser­vis hiz­me­ti RH018 nu­ma­ra­lı BTK li­san­sı ile sağ­lan­mak­ta­dır.­Her sor­gu­la­ma için üc­ret­len­dir­me tüm ver­gi­ler da­hil4,9TLdir.İş­lem so­nu­cun­da ta­lep e­di­len bil­gi­ler o­pe­ra­tör ve­ri­ta­ban­la­rın­da yer al­mı­yor ol­ma­sı du­ru­mun­da da üc­ret­len­dir­me ya­pı­lır.
BTK Lisanslı Servis
Kişi Sorgulama Sonuçları
Numara Operatör Ad Soyad Adres

Şirket Telefonu Sorgula

Şir­ket te­le­fo­nu sor­gu­la­ma iş­lem­le­ri­niz o­pe­ra­tör (Turk­cell, Türk Te­le­kom, Vo­da­fo­ne) ve­ri­ta­ban­la­rı ü­ze­rin­den a­nın­da ger­çek­leş­ti­ril­mek­te­dir. Ser­vis hiz­me­ti RH018 nu­ma­ra­lı BTK li­san­sı ile sağ­lan­mak­ta­dır.­Her sor­gu­la­ma için üc­ret­len­dir­me tüm ver­gi­ler da­hil 4,9TLdir.İş­lem so­nu­cun­da ta­lep e­di­len bil­gi­ler o­pe­ra­tör ve­ri­ta­ban­la­rın­da yer al­mı­yor ol­ma­sı du­ru­mun­da da üc­ret­len­dir­me ya­pı­lır.
BTK Lisanslı Servis
Firma Sorgulama Sonuçları
Numara Operatör Firma Şehir Bölge

Fatura Sorgula

Fa­tu­ra sor­gu­la­ma iş­lem­le­ri­niz ve­ri­ta­ban­la­rı­mız ü­ze­rin­den a­nın­da ger­çek­leş­ti­ril­mek­te­dir. Ser­vis hiz­me­ti RH018 nu­ma­ra­lı BTK li­san­sı ile sağ­lan­mak­ta­dır.­Her sor­gu­la­ma için üc­ret­len­dir­me tüm ver­gi­ler da­hil 4,9TLdir.İş­lem so­nu­cun­da ta­lep e­di­len bil­gi­ler ve­ri­ta­ban­la­rı­mız­da yer al­mı­yor ol­ma­sı du­ru­mun­da da üc­ret­len­dir­me ya­pı­lır.
BTK Lisanslı Servis
Yükleniyor

Sorgulama Yapılıyor

Kısa bir süre içerisinde sorgulama sonuçları gösterilecek.

Fatura Sorgulama Sonuçları
Fatura No Abone Adı Fatura Tipi Son Ödeme Tutar Abone No
»

Girdiğiniz bilgilere ait herhangi bir fatura kaydı bulunamamıştır.

© 2013 Jan İletişim Teknolojileri San. ve Tic. Ltd. Şti. Tüm hakları saklıdır.