Turkcell
Türk Telekom
Vodafone

Numaradan İsim Sorgula Servisi

numaradan isim sorgula

Önemli bir toplantıda iken bilmediğiniz numaralar sizi aradığında, numaralara geri dönmeden kimin aradığını öğrenebilirsiniz. Numaradan isim sorgula servisimizden faydalanarak her an istediğiniz yerde ihtiyacınız olduğunuzda numaradan isim sorgulayabilirsiniz. Numara sorgulama servisimiz ile birlikte aradığınız ve bilmediğiniz numaraları istediğiniz zaman bulabilirsiniz. Sizi arayan numaranın kim olduğunu öğrenebilmek için istediğin zaman numara sorgulaması yapabilirsiniz. Numaradan isim sorgulama servisimizi kullanan milyonlarca insanlardan biri siz de olabilirsiniz.

Telefon Numarasından İsim Sorgula

Cep numarası üzerinden numara sorgula servisimize anında ulaşabilirsiniz. İstediğiniz zaman nerede olursanız olun numara sorgulayabilirsiniz. Telefon numarasından kolayca isim sorgulayarak isimden numara sorgula servisimizden faydalanırsınız. Uzun zamandır görmediğiniz kişilerin telefon numaralarına ulaşarak onların seslerini bir kez daha duyabilirsiniz. Numara sorgula servisimizle birlikte aradığınız kişilerin telefon numaralarına anında ulaşabilirsiniz. Numara sorgulayabilmek, isim ile numara öğrenebilmek için yukarıda yer alan alanımıza tıklayarak ilgili sayfadan numara sorgulayabilirsiniz.

İsimden numara sorgulayabileceğiniz gibi numaradan isim sorgulayabilirsiniz. Tüm servislerimiz yedi gün yirmi dört saat açıktır ve online olarak hizmetinize sunulmaktadır. Numara sorgula servisimiz için istediğiniz zaman rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Aradığınız numaralar ve sizi arayanları kolayca bulabilirsiniz. Acil olarak hemen numaradan isim sorgulamak istiyorsanız yukarıda yer alan linke tıklayabilirsiniz.

 

Numaradan İsim Sorgula

Sorgulama talebiniz Turkcell, Vodafone, Türk Telekom veri tabanlarına aynı anda gönderilmektedir. Sorgulama yaptığınız numara ya da kişi bilgilerini rehber veritabanlarında paylaşmıyor olsa dahi sorgulama ücreti tahakkuk eder! 11833 Sms, mo­bil ve web sor­gu­la­ma be­de­li tüm ver­gi­ler da­hil %18 KDV ve %25 ÖİV (GSM o­pe­ra­tör­le­ri i­çin) da­hil 4,9TLdir.
Numara Sorgulama Sonuçları
Numara Operatör Ad Soyad Adres
© 2013 Jan İletişim Teknolojileri San. ve Tic. Ltd. Şti. Tüm hakları saklıdır.