Turkcell
Türk Telekom
Vodafone

Öğrenmek İstediğin Numarayı İsimden Numara Sorgula

isimden numara sorgula

Bilinmeyen numaraları öğrenmeye çalışmak eskiden çok zordu. Günümüzdeki teknoloji sayesinde artık çok daha kolaydır. Hepimizin hayatında başımıza gelen, ihtiyaç duyduğumuz kişilerin numarasına ulaşmak için isimden numara sorgula servisine ihtiyaç duyabiliriz. Çoğu zaman bilmediğimiz numaraların telefonu bulmakta zorlanabiliyoruz. İsimden numara sorgula servisimiz sayesinde numara öğrenmek basit ve pratiktir. Numara öğrenmek için yukarıdaki linke tıklayabilir, sorgulamaya başlayabilirsin.

Tüm Operatörlerde İsimden Numara Sorgula

Uygulama ile uğraşmadan, numaradan ve isimden sorgulama yapabilirsin. Numara sorgulama servisimiz sayesinde isimden numara bulma yaparak aradığın kişiye ulaşma konusunda çözüme ulaşabilirsin. Acil durumlarda imdadına yetişecek olan isimden numara sorgula servisimiz ile aradığın kişilere ulaşabilirsin.

Yeni tanıştığın insana tekrardan ulaşmak istediğinde telefon numarasını almayı unuttuğunu fark ettin. Hemen 11833 isimden numara sorgulama sitemize cep telefonundan girerek anında isimden numara sorgulama yapabilirsin. Akıllı telefonlar, tabletler ve bilgisayarlar üzerinden kolayca sorgulama yapabileceğin servisimiz ile aradığın birçok kişiye ulaşabilirsin. Saniyeler içinde telefon numarasını bulabileceğin kişilerin numarasına hemen sende ulaş.

“Aradığım numarayı nasıl bulabilirim?” diye merak ediyorsan senin için cevaplıyoruz. İsimden numara bulma sayesinde aradığın kişilerin tüm numarasını öğrenebilirsin. İnternette en güvenilir bilgi servisleri hizmeti veren servisimiz sayesinde aklına gelen kişilerin telefon numarasını kolayca bulabilirsin. Hemen şimdi numara sorgulama yaparak acil ulaşmak istediğin kişilere ulaşabilirsin.

Numaradan İsim Sorgula
Nu­ma­ra­dan ve i­sim­den sor­gu­la­ma iş­lem­le­ri­niz o­pe­ra­tör (Turk­cell, Türk Te­le­kom, Vo­da­fo­ne) ve­ri­ta­ban­la­rı ü­ze­rin­den a­nın­da ger­çek­leş­ti­ril­mek­te­dir. Ser­vis hiz­me­ti RH018 nu­ma­ra­lı BTK li­san­sı ile sağ­lan­mak­ta­dır.­Her sor­gu­la­ma için üc­ret­len­dir­me tüm ver­gi­ler da­hil 4,9TLdir.İş­lem so­nu­cun­da ta­lep e­di­len bil­gi­ler o­pe­ra­tör ve­ri­ta­ban­la­rın­da yer al­mı­yor ol­ma­sı du­ru­mun­da da üc­ret­len­dir­me ya­pı­lır.
BTK Lisanslı Servis
Numara Sorgulama Sonuçları
Numara Operatör Ad Soyad Adres
İsimden Numara Sorgula
Nu­ma­ra­dan ve i­sim­den sor­gu­la­ma iş­lem­le­ri­niz o­pe­ra­tör (Turk­cell, Türk Te­le­kom, Vo­da­fo­ne) ve­ri­ta­ban­la­rı ü­ze­rin­den a­nın­da ger­çek­leş­ti­ril­mek­te­dir. Ser­vis hiz­me­ti RH018 nu­ma­ra­lı BTK li­san­sı ile sağ­lan­mak­ta­dır.­Her sor­gu­la­ma için üc­ret­len­dir­me tüm ver­gi­ler da­hil4,9TLdir.İş­lem so­nu­cun­da ta­lep e­di­len bil­gi­ler o­pe­ra­tör ve­ri­ta­ban­la­rın­da yer al­mı­yor ol­ma­sı du­ru­mun­da da üc­ret­len­dir­me ya­pı­lır.
BTK Lisanslı Servis
Kişi Sorgulama Sonuçları
Numara Operatör Ad Soyad Adres

Şirket Telefonu Sorgula

Şir­ket te­le­fo­nu sor­gu­la­ma iş­lem­le­ri­niz o­pe­ra­tör (Turk­cell, Türk Te­le­kom, Vo­da­fo­ne) ve­ri­ta­ban­la­rı ü­ze­rin­den a­nın­da ger­çek­leş­ti­ril­mek­te­dir. Ser­vis hiz­me­ti RH018 nu­ma­ra­lı BTK li­san­sı ile sağ­lan­mak­ta­dır.­Her sor­gu­la­ma için üc­ret­len­dir­me tüm ver­gi­ler da­hil 4,9TLdir.İş­lem so­nu­cun­da ta­lep e­di­len bil­gi­ler o­pe­ra­tör ve­ri­ta­ban­la­rın­da yer al­mı­yor ol­ma­sı du­ru­mun­da da üc­ret­len­dir­me ya­pı­lır.
BTK Lisanslı Servis
Firma Sorgulama Sonuçları
Numara Operatör Firma Şehir Bölge

Fatura Sorgula

Fa­tu­ra sor­gu­la­ma iş­lem­le­ri­niz ve­ri­ta­ban­la­rı­mız ü­ze­rin­den a­nın­da ger­çek­leş­ti­ril­mek­te­dir. Ser­vis hiz­me­ti RH018 nu­ma­ra­lı BTK li­san­sı ile sağ­lan­mak­ta­dır.­Her sor­gu­la­ma için üc­ret­len­dir­me tüm ver­gi­ler da­hil 4,9TLdir.İş­lem so­nu­cun­da ta­lep e­di­len bil­gi­ler ve­ri­ta­ban­la­rı­mız­da yer al­mı­yor ol­ma­sı du­ru­mun­da da üc­ret­len­dir­me ya­pı­lır.
BTK Lisanslı Servis
Yükleniyor

Sorgulama Yapılıyor

Kısa bir süre içerisinde sorgulama sonuçları gösterilecek.

Fatura Sorgulama Sonuçları
Fatura No Abone Adı Fatura Tipi Son Ödeme Tutar Abone No
»

Girdiğiniz bilgilere ait herhangi bir fatura kaydı bulunamamıştır.

© 2013 Jan İletişim Teknolojileri San. ve Tic. Ltd. Şti. Tüm hakları saklıdır.