Turkcell
Türk Telekom
Vodafone

Bilinmeyen Numaralar İsimden Numara Sorgulama

isimden numara sorgulama

Hepimiz hayatımızın bir döneminde arayan numaranın kime ait olduğunu veya birinin numarasını öğrenmek istemiş olabiliriz. Böyle durumlarda bilinmeyen numaralar servisine ihtiyaç duyarız. Bilinmeyen numaralar için isimden numara sorgulama yaparak kolayca aradığımız insanların numarasına ulaşabiliriz. Bilmediğimiz numara tarafından rahatsız edilmiş olabiliriz. Numara sorgulama da yapabileceğiniz servisimiz aracılığı ile kolayca bilinmeyen numaralar servisinden faydalanabilirsiniz.

Aradığınız kişiye ulaşamamış olabilirsiniz. Elinizden geleni yaptığınıza eminiz. Bu tarz durumlarda bilinmeyen numaralar servisimizden isimden numara sorgulama mesajla işlem yapmayı denediniz mi? 11833 rehber servisi hizmetimizde kusursuz olarak işlem yapmanızı sağlamak önceliğimizdir. Sorunla karşılaştığınızda çözümü bizdedir. Uzun süredir aradığınız kişileri kolay yöntem ile bulmanızda yardımcı oluyoruz. İstediğiniz zaman, istediğiniz yerde sorgulamanızı gerçekleştirebilirsiniz.

Bilinmeyen numaralar Turkcell İsimden Numara Sorgulama

Aklınıza gelen kişilerin telefon numaralarına ulaşabilmek bir tık kadar yakın! Sabit telefon ve GSM numaralarını istediğiniz zaman kişilerin adları üzerinden arayabilirsiniz. İsimden numara bulma Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom operatörleri için geçerlidir. Ayrıca Türkiye sınırları içerisinde hizmet veren diğer operatörler üzerinden numara öğrenebilirsiniz. İsimden numara öğrenme yapabilmek için adını soyadını bildiğiniz kişinin bir de şehir bilgisini girmeniz halinde karşınıza o kişiye ait olan telefon numaraları çıkacaktır.

İsmini bildiğimiz bir arkadaşımıza ulaşmanın yolu isimden numara öğrenme veya numaradan isim sorgulama işlemlerini gerçekleştirebileceğiniz servisimiz ile gerçekleştirebilirsiniz. Numaranın kime ait olduğunu öğrenebilir, birinin numarasına anında ulaşabilirsiniz. 

Konu ile iglili dilerseniz daha önceki yazılarımızdan "İsimden Numara Sorgulama Nasıl Yapılır?" başlıklı makalemizi de inceleyebilirsiniz. 

Numaradan İsim Sorgula
Nu­ma­ra­dan ve i­sim­den sor­gu­la­ma iş­lem­le­ri­niz o­pe­ra­tör (Turk­cell, Türk Te­le­kom, Vo­da­fo­ne) ve­ri­ta­ban­la­rı ü­ze­rin­den a­nın­da ger­çek­leş­ti­ril­mek­te­dir. Ser­vis hiz­me­ti RH018 nu­ma­ra­lı BTK li­san­sı ile sağ­lan­mak­ta­dır.­Her sor­gu­la­ma için üc­ret­len­dir­me tüm ver­gi­ler da­hil 4,9TLdir.İş­lem so­nu­cun­da ta­lep e­di­len bil­gi­ler o­pe­ra­tör ve­ri­ta­ban­la­rın­da yer al­mı­yor ol­ma­sı du­ru­mun­da da üc­ret­len­dir­me ya­pı­lır.
BTK Lisanslı Servis
Numara Sorgulama Sonuçları
Numara Operatör Ad Soyad Adres
İsimden Numara Sorgula
Nu­ma­ra­dan ve i­sim­den sor­gu­la­ma iş­lem­le­ri­niz o­pe­ra­tör (Turk­cell, Türk Te­le­kom, Vo­da­fo­ne) ve­ri­ta­ban­la­rı ü­ze­rin­den a­nın­da ger­çek­leş­ti­ril­mek­te­dir. Ser­vis hiz­me­ti RH018 nu­ma­ra­lı BTK li­san­sı ile sağ­lan­mak­ta­dır.­Her sor­gu­la­ma için üc­ret­len­dir­me tüm ver­gi­ler da­hil4,9TLdir.İş­lem so­nu­cun­da ta­lep e­di­len bil­gi­ler o­pe­ra­tör ve­ri­ta­ban­la­rın­da yer al­mı­yor ol­ma­sı du­ru­mun­da da üc­ret­len­dir­me ya­pı­lır.
BTK Lisanslı Servis
Kişi Sorgulama Sonuçları
Numara Operatör Ad Soyad Adres

Şirket Telefonu Sorgula

Şir­ket te­le­fo­nu sor­gu­la­ma iş­lem­le­ri­niz o­pe­ra­tör (Turk­cell, Türk Te­le­kom, Vo­da­fo­ne) ve­ri­ta­ban­la­rı ü­ze­rin­den a­nın­da ger­çek­leş­ti­ril­mek­te­dir. Ser­vis hiz­me­ti RH018 nu­ma­ra­lı BTK li­san­sı ile sağ­lan­mak­ta­dır.­Her sor­gu­la­ma için üc­ret­len­dir­me tüm ver­gi­ler da­hil 4,9TLdir.İş­lem so­nu­cun­da ta­lep e­di­len bil­gi­ler o­pe­ra­tör ve­ri­ta­ban­la­rın­da yer al­mı­yor ol­ma­sı du­ru­mun­da da üc­ret­len­dir­me ya­pı­lır.
BTK Lisanslı Servis
Firma Sorgulama Sonuçları
Numara Operatör Firma Şehir Bölge

Fatura Sorgula

Fa­tu­ra sor­gu­la­ma iş­lem­le­ri­niz ve­ri­ta­ban­la­rı­mız ü­ze­rin­den a­nın­da ger­çek­leş­ti­ril­mek­te­dir. Ser­vis hiz­me­ti RH018 nu­ma­ra­lı BTK li­san­sı ile sağ­lan­mak­ta­dır.­Her sor­gu­la­ma için üc­ret­len­dir­me tüm ver­gi­ler da­hil 4,9TLdir.İş­lem so­nu­cun­da ta­lep e­di­len bil­gi­ler ve­ri­ta­ban­la­rı­mız­da yer al­mı­yor ol­ma­sı du­ru­mun­da da üc­ret­len­dir­me ya­pı­lır.
BTK Lisanslı Servis
Yükleniyor

Sorgulama Yapılıyor

Kısa bir süre içerisinde sorgulama sonuçları gösterilecek.

Fatura Sorgulama Sonuçları
Fatura No Abone Adı Fatura Tipi Son Ödeme Tutar Abone No
»

Girdiğiniz bilgilere ait herhangi bir fatura kaydı bulunamamıştır.

© 2013 Jan İletişim Teknolojileri San. ve Tic. Ltd. Şti. Tüm hakları saklıdır.