Turkcell
Türk Telekom
Vodafone

İnternetten Numara Bulma

numara bulma

İnternette artık çoğu şey bulunabiliyor. Yemek tariflerinden, bilmediğimiz ürünlerin kullanıcı yorumlarından, alacağımız eşyaya varana kadar her bilgiye ulaşmamız mümkün. Günlük yaşamımızda internetten numara bulma da artık mümkün. Çünkü ile kimin aradığını bilinmeyen numaralar servisimiz ile öğrenebilirsin. Bir numaranın seni aradığında kolay kolay açmazsın değil mi? Anında kimin aradığını merak edersin. Numaranın büyük ihtimal dolandırıcı olduğunu düşünebilirsin. Belki de beklediğin iş teklifiydi ve telefonu açmaman da iş teklifini geri çevirmene neden olabilir. Bir numaranın seni aradığında ihtiyacın olan tek şey bilinmeyen numaralar servisinden numara sorgulamaktır. 

Telefon numaralarının kimin aradığını öğrenebilmek için önemlidir. Bilinmeyen numaralar sistemlerinin oluşmasını sağlamıştır. Birçok kanaldan bilinmeyen numaraları öğrenebilirsin. Telefon numaralarını öğrenebilmek için sistemlerde önemli etken düzenli olarak çalışması ve istediğin zaman bu servislere de ulaşabilmendir. Numara bulma programı aradığında ya da en doğrusu telefonunda her zaman bulunabilecek uygulama aradığında 11833 uygulamamızı Android ya da Apple Store marketlerinden uygulamayı ücretsiz indirebilirsin.

İnternetten Turkcell Numara Bulma

Türkiye’de en çok Turkcell operatörünün kullanıcıları bulunmaktadır. Mobilde, ev iş telefonlarında ve ev internetinde tercih edilen bir markadır. İsimden numara sorgulama, numaradan isim sorgulama yapabileceğin servisimiz sayesinde mobil ve cep telefonlarını isimden numara bulma Turkcell üzerinden gerçekleştirebilirsin. İnternetten Turkcell numara öğrenme için tek önemli olan adı soyadı ve şehir bilgisini doğru yazmandır. İstediğin zaman istediğin yerde bulunsan da yine uygulamamız üzerinden veya webten çeşitli kanallar aracılığı ile numara sorgulama işlemini gerçekleştirebilirsin. BTK onaylı servisimiz ile güvenle sorgu yapabilirsin. 

Dilerseniz konu ile ilgili daha önce yayınladığımız "İsimden Numara Bulma" başlıklı yazımızı da inceleyebilirsiniz. 

Numaradan İsim Sorgula
Nu­ma­ra­dan ve i­sim­den sor­gu­la­ma iş­lem­le­ri­niz o­pe­ra­tör (Turk­cell, Türk Te­le­kom, Vo­da­fo­ne) ve­ri­ta­ban­la­rı ü­ze­rin­den a­nın­da ger­çek­leş­ti­ril­mek­te­dir. Ser­vis hiz­me­ti RH018 nu­ma­ra­lı BTK li­san­sı ile sağ­lan­mak­ta­dır.­Her sor­gu­la­ma için üc­ret­len­dir­me tüm ver­gi­ler da­hil 4,9TLdir.İş­lem so­nu­cun­da ta­lep e­di­len bil­gi­ler o­pe­ra­tör ve­ri­ta­ban­la­rın­da yer al­mı­yor ol­ma­sı du­ru­mun­da da üc­ret­len­dir­me ya­pı­lır.
BTK Lisanslı Servis
Numara Sorgulama Sonuçları
Numara Operatör Ad Soyad Adres
İsimden Numara Sorgula
Nu­ma­ra­dan ve i­sim­den sor­gu­la­ma iş­lem­le­ri­niz o­pe­ra­tör (Turk­cell, Türk Te­le­kom, Vo­da­fo­ne) ve­ri­ta­ban­la­rı ü­ze­rin­den a­nın­da ger­çek­leş­ti­ril­mek­te­dir. Ser­vis hiz­me­ti RH018 nu­ma­ra­lı BTK li­san­sı ile sağ­lan­mak­ta­dır.­Her sor­gu­la­ma için üc­ret­len­dir­me tüm ver­gi­ler da­hil4,9TLdir.İş­lem so­nu­cun­da ta­lep e­di­len bil­gi­ler o­pe­ra­tör ve­ri­ta­ban­la­rın­da yer al­mı­yor ol­ma­sı du­ru­mun­da da üc­ret­len­dir­me ya­pı­lır.
BTK Lisanslı Servis
Kişi Sorgulama Sonuçları
Numara Operatör Ad Soyad Adres

Şirket Telefonu Sorgula

Şir­ket te­le­fo­nu sor­gu­la­ma iş­lem­le­ri­niz o­pe­ra­tör (Turk­cell, Türk Te­le­kom, Vo­da­fo­ne) ve­ri­ta­ban­la­rı ü­ze­rin­den a­nın­da ger­çek­leş­ti­ril­mek­te­dir. Ser­vis hiz­me­ti RH018 nu­ma­ra­lı BTK li­san­sı ile sağ­lan­mak­ta­dır.­Her sor­gu­la­ma için üc­ret­len­dir­me tüm ver­gi­ler da­hil 4,9TLdir.İş­lem so­nu­cun­da ta­lep e­di­len bil­gi­ler o­pe­ra­tör ve­ri­ta­ban­la­rın­da yer al­mı­yor ol­ma­sı du­ru­mun­da da üc­ret­len­dir­me ya­pı­lır.
BTK Lisanslı Servis
Firma Sorgulama Sonuçları
Numara Operatör Firma Şehir Bölge

Fatura Sorgula

Fa­tu­ra sor­gu­la­ma iş­lem­le­ri­niz ve­ri­ta­ban­la­rı­mız ü­ze­rin­den a­nın­da ger­çek­leş­ti­ril­mek­te­dir. Ser­vis hiz­me­ti RH018 nu­ma­ra­lı BTK li­san­sı ile sağ­lan­mak­ta­dır.­Her sor­gu­la­ma için üc­ret­len­dir­me tüm ver­gi­ler da­hil 4,9TLdir.İş­lem so­nu­cun­da ta­lep e­di­len bil­gi­ler ve­ri­ta­ban­la­rı­mız­da yer al­mı­yor ol­ma­sı du­ru­mun­da da üc­ret­len­dir­me ya­pı­lır.
BTK Lisanslı Servis
Yükleniyor

Sorgulama Yapılıyor

Kısa bir süre içerisinde sorgulama sonuçları gösterilecek.

Fatura Sorgulama Sonuçları
Fatura No Abone Adı Fatura Tipi Son Ödeme Tutar Abone No
»

Girdiğiniz bilgilere ait herhangi bir fatura kaydı bulunamamıştır.

© 2013 Jan İletişim Teknolojileri San. ve Tic. Ltd. Şti. Tüm hakları saklıdır.