Turkcell
Türk Telekom
Vodafone

İsimle Telefon Numarası Bulma

isimle telefon numarası bulma

İş görüşmesi için bir yere başvurduğunda oradan gelecek olan aramayı beklersin. O arama geldiğinde ise heyecanlanır ve görüşme için randevunu alırsın. Görüşme iyi geçer ve sana kart verilir. Karşındaki kişinin kartını kaybedersen üzülmeni istemeyiz. İstediğin zaman adını soyadını hatırladığın ve görüştüğün kişinin telefon numarasına ulaşabilirsin. İsimle telefon numarası bulma çok kolaydır. Adını soyadını ve şehri yazdığında sana o kişiye ait telefon numaralarını listeleriz. Bu sadece iş görüşmesi ile sınırlı kalmadan, bulmak istediğin arkadaşlarına, akrabana tekrar kavuşabilir, onların sesini duyabilirsin.

Cep telefon numarasını veya ev telefon numarasını öğrenmek istediğiniz kişileri sizlere gösteriyoruz. Eski arkadaşlarınıza ulaşmanıza, önemli bağlantılar kurmak için telefon numarasına ulaşmanız gereken kişilere ulaşmanızı sağlayarak isimden numara bulma yöntemini kullanmanızı sağlıyoruz. Elinizde sadece ad soyad olması yeterlidir. Tüm şehirleri deneyerek aradığınız kişiye de ulaşabilir, bilgi alanını daraltmak için de sadece tek şehir bilgisi girebilirsiniz. Türkiye sınırları içinde 11833 rehber servisimizden en kısa sürede isimle telefon numarası bulma yapabilirsiniz.

Vodafone İsimle Telefon Numarası Bulma

Birçok operatörden sorgulama yapabileceğiniz gibi isimden numara sorgulama Vodafone için de isimle telefon numarası bulabilirsiniz. Günün her saatinde telefon numarası öğrenebilir, bilinmeyen numaralarda isimle telefon numarası bulma yapabilirsin. Teknolojinin birleştiği noktada isimden numara sorgulama yapabilmeniz için en kısa yöntemlerle saniyeler içinde telefonunuzdan sorgulama yapmanızı sağlıyoruz. İstediğiniz zaman 11833 servisimiz ile isimle telefon numarası bulma yapabilir, merak ettiğiniz kişinin telefon numarasını saniyeler geçmeden öğrenebilirsiniz.

Numaradan İsim Sorgula
Nu­ma­ra­dan ve i­sim­den sor­gu­la­ma iş­lem­le­ri­niz o­pe­ra­tör (Turk­cell, Türk Te­le­kom, Vo­da­fo­ne) ve­ri­ta­ban­la­rı ü­ze­rin­den a­nın­da ger­çek­leş­ti­ril­mek­te­dir. Ser­vis hiz­me­ti RH018 nu­ma­ra­lı BTK li­san­sı ile sağ­lan­mak­ta­dır.­Her sor­gu­la­ma için üc­ret­len­dir­me tüm ver­gi­ler da­hil 4,9TLdir.İş­lem so­nu­cun­da ta­lep e­di­len bil­gi­ler o­pe­ra­tör ve­ri­ta­ban­la­rın­da yer al­mı­yor ol­ma­sı du­ru­mun­da da üc­ret­len­dir­me ya­pı­lır.
BTK Lisanslı Servis
Numara Sorgulama Sonuçları
Numara Operatör Ad Soyad Adres
İsimden Numara Sorgula
Nu­ma­ra­dan ve i­sim­den sor­gu­la­ma iş­lem­le­ri­niz o­pe­ra­tör (Turk­cell, Türk Te­le­kom, Vo­da­fo­ne) ve­ri­ta­ban­la­rı ü­ze­rin­den a­nın­da ger­çek­leş­ti­ril­mek­te­dir. Ser­vis hiz­me­ti RH018 nu­ma­ra­lı BTK li­san­sı ile sağ­lan­mak­ta­dır.­Her sor­gu­la­ma için üc­ret­len­dir­me tüm ver­gi­ler da­hil4,9TLdir.İş­lem so­nu­cun­da ta­lep e­di­len bil­gi­ler o­pe­ra­tör ve­ri­ta­ban­la­rın­da yer al­mı­yor ol­ma­sı du­ru­mun­da da üc­ret­len­dir­me ya­pı­lır.
BTK Lisanslı Servis
Kişi Sorgulama Sonuçları
Numara Operatör Ad Soyad Adres

Şirket Telefonu Sorgula

Şir­ket te­le­fo­nu sor­gu­la­ma iş­lem­le­ri­niz o­pe­ra­tör (Turk­cell, Türk Te­le­kom, Vo­da­fo­ne) ve­ri­ta­ban­la­rı ü­ze­rin­den a­nın­da ger­çek­leş­ti­ril­mek­te­dir. Ser­vis hiz­me­ti RH018 nu­ma­ra­lı BTK li­san­sı ile sağ­lan­mak­ta­dır.­Her sor­gu­la­ma için üc­ret­len­dir­me tüm ver­gi­ler da­hil 4,9TLdir.İş­lem so­nu­cun­da ta­lep e­di­len bil­gi­ler o­pe­ra­tör ve­ri­ta­ban­la­rın­da yer al­mı­yor ol­ma­sı du­ru­mun­da da üc­ret­len­dir­me ya­pı­lır.
BTK Lisanslı Servis
Firma Sorgulama Sonuçları
Numara Operatör Firma Şehir Bölge

Fatura Sorgula

Fa­tu­ra sor­gu­la­ma iş­lem­le­ri­niz ve­ri­ta­ban­la­rı­mız ü­ze­rin­den a­nın­da ger­çek­leş­ti­ril­mek­te­dir. Ser­vis hiz­me­ti RH018 nu­ma­ra­lı BTK li­san­sı ile sağ­lan­mak­ta­dır.­Her sor­gu­la­ma için üc­ret­len­dir­me tüm ver­gi­ler da­hil 4,9TLdir.İş­lem so­nu­cun­da ta­lep e­di­len bil­gi­ler ve­ri­ta­ban­la­rı­mız­da yer al­mı­yor ol­ma­sı du­ru­mun­da da üc­ret­len­dir­me ya­pı­lır.
BTK Lisanslı Servis
Yükleniyor

Sorgulama Yapılıyor

Kısa bir süre içerisinde sorgulama sonuçları gösterilecek.

Fatura Sorgulama Sonuçları
Fatura No Abone Adı Fatura Tipi Son Ödeme Tutar Abone No
»

Girdiğiniz bilgilere ait herhangi bir fatura kaydı bulunamamıştır.

© 2013 Jan İletişim Teknolojileri San. ve Tic. Ltd. Şti. Tüm hakları saklıdır.