Turkcell
Türk Telekom
Vodafone

Numara Sorgula ile Bilmediğiniz Numarayı Öğrenin

numara sorgula

Bir şekilde telefonumuza gelen bilmediğimiz numaraların kim olduğunu merak ederiz. Gelen arama ve mesajlardan oluşan numaraları internet üzerinden kolayca bulmak isteriz. Telefon numarası sorgulamak istediğimiz zaman saat kaç olursa olsun bu bilgiyi elde etmek isteriz. İşte bu durumda numara sorgula servisimizden aradığınız bilgiye istediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. İsimden numara sorgulama ve numaradan isim sorgulamayı her ihtiyacınız olduğunda servisimizden faydalanabilirsiniz.

Tanımadığınız Numaraları Hemen Numaradan Sorgulayın

Arayan kişinin kim olduğunu öğrenmek artık zahmetli bir iş değildir. Telefon numara sorgula işlemi yaparak hemen numaranın kim olduğunu öğrenebilirsiniz. Bilinmeyen numaraları yedi gün yirmi dört saat arayan her numara sahibini bulabilirsiniz. Tek yapmanız gereken yukarıda “numara sorgula” butonuna tıklayarak numara sorgulama işlemine başlayabilirsiniz. Ardından aradığınız numarayı gerekli yere yazarak numara sorgulayabilirsiniz. No sorgulama ile bilinmeyen numara öğrenebilir, yabancı numara sorgulayabilirsiniz.

Çağrı ya da mesaj atan kişinin kim olduğunu bulmak için numara sorgulama yapmanız şarttır. Çünkü bilinmeyen numara servisimiz sayesinde aradığınız numara varsa bulmanıza yardımcı olmaktayız. Telefon numaranızdan kolayca sorgulama yapabilirsiniz. Yanında telefonunuz yoksa tablet ve bilgisayardan da numara sorgula işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Aradığınız numara Vodafone numarası ise Vodafone numara sorgulama yapabilirsiniz. Türkiye’nin neresinde olursanız olun bilinmeyen telefon numaralarını hızlı, pratik ve kolay bir şekilde bulabilirsiniz. Gelişen teknoloji ile birlikte sizlere numara sorgulama konusunda kolaylık sunarak bilinmeyen numaralar servisi hizmetini vermekteyiz. Hemen şimdi telefon numara sorgulayabilirsiniz.

 

Numaradan İsim Sorgula

Sorgulama talebiniz Turkcell, Vodafone, Türk Telekom veri tabanlarına aynı anda gönderilmektedir. Sorgulama yaptığınız numara ya da kişi bilgilerini rehber veritabanlarında paylaşmıyor olsa dahi sorgulama ücreti tahakkuk eder! 11833 Sms, mo­bil ve web sor­gu­la­ma be­de­li tüm ver­gi­ler da­hil %18 KDV ve %25 ÖİV (GSM o­pe­ra­tör­le­ri i­çin) da­hil 4,9TLdir.
Numara Sorgulama Sonuçları
Numara Operatör Ad Soyad Adres
© 2013 Jan İletişim Teknolojileri San. ve Tic. Ltd. Şti. Tüm hakları saklıdır.