Turkcell
Türk Telekom
Vodafone

Numara Sorgula ile Bilmediğiniz Numarayı Öğrenin

numara sorgula

Bir şekilde telefonumuza gelen bilmediğimiz numaraların kim olduğunu merak ederiz. Gelen arama ve mesajlardan oluşan numaraları internet üzerinden kolayca bulmak isteriz. Telefon numarası sorgulamak istediğimiz zaman saat kaç olursa olsun bu bilgiyi elde etmek isteriz. İşte bu durumda numara sorgula servisimizden aradığınız bilgiye istediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. İsimden numara sorgulama ve numaradan isim sorgulamayı her ihtiyacınız olduğunda servisimizden faydalanabilirsiniz.

Tanımadığınız Numaraları Hemen Numaradan Sorgulayın

Arayan kişinin kim olduğunu öğrenmek artık zahmetli bir iş değildir. Telefon numara sorgula işlemi yaparak hemen numaranın kim olduğunu öğrenebilirsiniz. Bilinmeyen numaraları yedi gün yirmi dört saat arayan her numara sahibini bulabilirsiniz. Tek yapmanız gereken yukarıda “numara sorgula” butonuna tıklayarak numara sorgulama işlemine başlayabilirsiniz. Ardından aradığınız numarayı gerekli yere yazarak numara sorgulayabilirsiniz. No sorgulama ile bilinmeyen numara öğrenebilir, yabancı numara sorgulayabilirsiniz.

Çağrı ya da mesaj atan kişinin kim olduğunu bulmak için numara sorgulama yapmanız şarttır. Çünkü bilinmeyen numara servisimiz sayesinde aradığınız numara varsa bulmanıza yardımcı olmaktayız. Telefon numaranızdan kolayca sorgulama yapabilirsiniz. Yanında telefonunuz yoksa tablet ve bilgisayardan da numara sorgula işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Aradığınız numara Vodafone numarası ise Vodafone numara sorgulama yapabilirsiniz. Türkiye’nin neresinde olursanız olun bilinmeyen telefon numaralarını hızlı, pratik ve kolay bir şekilde bulabilirsiniz. Gelişen teknoloji ile birlikte sizlere numara sorgulama konusunda kolaylık sunarak bilinmeyen numaralar servisi hizmetini vermekteyiz. Hemen şimdi telefon numara sorgulayabilirsiniz.

 

Numaradan İsim Sorgula
Nu­ma­ra­dan ve i­sim­den sor­gu­la­ma iş­lem­le­ri­niz o­pe­ra­tör (Turk­cell, Türk Te­le­kom, Vo­da­fo­ne) ve­ri­ta­ban­la­rı ü­ze­rin­den a­nın­da ger­çek­leş­ti­ril­mek­te­dir. Ser­vis hiz­me­ti RH018 nu­ma­ra­lı BTK li­san­sı ile sağ­lan­mak­ta­dır.­Her sor­gu­la­ma için üc­ret­len­dir­me tüm ver­gi­ler da­hil 4,9TLdir.İş­lem so­nu­cun­da ta­lep e­di­len bil­gi­ler o­pe­ra­tör ve­ri­ta­ban­la­rın­da yer al­mı­yor ol­ma­sı du­ru­mun­da da üc­ret­len­dir­me ya­pı­lır.
BTK Lisanslı Servis
Numara Sorgulama Sonuçları
Numara Operatör Ad Soyad Adres
İsimden Numara Sorgula
Nu­ma­ra­dan ve i­sim­den sor­gu­la­ma iş­lem­le­ri­niz o­pe­ra­tör (Turk­cell, Türk Te­le­kom, Vo­da­fo­ne) ve­ri­ta­ban­la­rı ü­ze­rin­den a­nın­da ger­çek­leş­ti­ril­mek­te­dir. Ser­vis hiz­me­ti RH018 nu­ma­ra­lı BTK li­san­sı ile sağ­lan­mak­ta­dır.­Her sor­gu­la­ma için üc­ret­len­dir­me tüm ver­gi­ler da­hil4,9TLdir.İş­lem so­nu­cun­da ta­lep e­di­len bil­gi­ler o­pe­ra­tör ve­ri­ta­ban­la­rın­da yer al­mı­yor ol­ma­sı du­ru­mun­da da üc­ret­len­dir­me ya­pı­lır.
BTK Lisanslı Servis
Kişi Sorgulama Sonuçları
Numara Operatör Ad Soyad Adres

Şirket Telefonu Sorgula

Şir­ket te­le­fo­nu sor­gu­la­ma iş­lem­le­ri­niz o­pe­ra­tör (Turk­cell, Türk Te­le­kom, Vo­da­fo­ne) ve­ri­ta­ban­la­rı ü­ze­rin­den a­nın­da ger­çek­leş­ti­ril­mek­te­dir. Ser­vis hiz­me­ti RH018 nu­ma­ra­lı BTK li­san­sı ile sağ­lan­mak­ta­dır.­Her sor­gu­la­ma için üc­ret­len­dir­me tüm ver­gi­ler da­hil 4,9TLdir.İş­lem so­nu­cun­da ta­lep e­di­len bil­gi­ler o­pe­ra­tör ve­ri­ta­ban­la­rın­da yer al­mı­yor ol­ma­sı du­ru­mun­da da üc­ret­len­dir­me ya­pı­lır.
BTK Lisanslı Servis
Firma Sorgulama Sonuçları
Numara Operatör Firma Şehir Bölge

Fatura Sorgula

Fa­tu­ra sor­gu­la­ma iş­lem­le­ri­niz ve­ri­ta­ban­la­rı­mız ü­ze­rin­den a­nın­da ger­çek­leş­ti­ril­mek­te­dir. Ser­vis hiz­me­ti RH018 nu­ma­ra­lı BTK li­san­sı ile sağ­lan­mak­ta­dır.­Her sor­gu­la­ma için üc­ret­len­dir­me tüm ver­gi­ler da­hil 4,9TLdir.İş­lem so­nu­cun­da ta­lep e­di­len bil­gi­ler ve­ri­ta­ban­la­rı­mız­da yer al­mı­yor ol­ma­sı du­ru­mun­da da üc­ret­len­dir­me ya­pı­lır.
BTK Lisanslı Servis
Yükleniyor

Sorgulama Yapılıyor

Kısa bir süre içerisinde sorgulama sonuçları gösterilecek.

Fatura Sorgulama Sonuçları
Fatura No Abone Adı Fatura Tipi Son Ödeme Tutar Abone No
»

Girdiğiniz bilgilere ait herhangi bir fatura kaydı bulunamamıştır.

© 2013 Jan İletişim Teknolojileri San. ve Tic. Ltd. Şti. Tüm hakları saklıdır.