Turkcell
Türk Telekom
Vodafone

Numara Sorgulama Vodafone

numara sorgulama vodafone

Vodafone operatörü üzerinden numara sorgulama işlemi zahmetsizce yapılabilir. Çok merak ediyorsan nasıl numara sorgulama Vodafone operatöründe yapılır hemen söyleyelim. Yukarıda yer alan sorgulama alanında numarayı yazıyorsun. Ardından şehir seçimi yaparak sorgulaya basıyorsun. Sonra rehber servisimiz seni yönlendirmeleri ile sonuca ulaşmanı sağlıyor. İşte bu kadar basit. Mağazaya gidip de ihtiyacın olan şey soruyorsan telefon numarası sorgulama da bunun gibidir. Merak ettiğin kişinin kim olduğunu öğrenmene, aradığın kişinin kim olduğunu sorgulamana her zaman yardımcı oluruz.

Herkesin artık cep telefonu var. Ev telefonu ve iş telefonu da var. Bu durumda tanımadığın, bilmediğin numaranın seni araması gayet doğal bir durum değil mi? Numarayı gördüğümüzde “Arayan numara kim?” diye hemen sorarız kendi kendimize. Cevabını kendimiz verebilir miyiz? Tabi ki hayır. Bu durumda hemen numara sorgulama servisi olan 11833’e girerek numara üzerinden tüm operatörlerde sorgulamanı anında gerçekleştir.

Ücretsiz Vodafone Numara Sorgulama

Olurda bilinmeyen numara sorgulama ücretsiz yerlerden sorgulama yaparsın ve sonuç alamazsan kızma. Çünkü bilinmeyen numaralar sorgulama servisleri BTK onaylı ve lisanslı olmak zorunda. İnternette de çok fazla reklam tıklamalarından para kazanan kişiler var. Onların reklam tuzaklarına düşme. Gel, internet üzerinden numara sorgulama Vodafone, Turkcell, Türk Telekom için işlem yap. Her defasında arayan kişin kim olduğunu sorgulama, hemen cevabını öğren. Hem zamanını harcama hem de yorulma. Tek tuş ile anında numara sorgula.

Numaradan İsim Sorgula

Sorgulama talebiniz Turkcell, Vodafone, Türk Telekom veri tabanlarına aynı anda gönderilmektedir. Sorgulama yaptığınız numara ya da kişi bilgilerini rehber veritabanlarında paylaşmıyor olsa dahi sorgulama ücreti tahakkuk eder! 11833 Sms, mo­bil ve web sor­gu­la­ma be­de­li tüm ver­gi­ler da­hil %18 KDV ve %25 ÖİV (GSM o­pe­ra­tör­le­ri i­çin) da­hil 4,9TLdir.
Numara Sorgulama Sonuçları
Numara Operatör Ad Soyad Adres
© 2013 Jan İletişim Teknolojileri San. ve Tic. Ltd. Şti. Tüm hakları saklıdır.