Turkcell
Türk Telekom
Vodafone

Telefon Faturası Sorgula

telefon faturası sorgula

Günlük hayatta telefon ve interneti çok fazla kullanırız. Bu nedenle bu kullanımlarda yer alan hizmet paketlerini zaman zaman aşabiliriz. Bu aşımların üstüne faturalarımız ne kadar olabileceğini öğrenmek isteriz. Eğer ay sonunda gelen faturanızın tutarını bilmiyorsanız hemen telefon faturası sorgula işlemini gerçekleştirerek fatura borcunuzu öğrenebilirsiniz. Sürekli telefon faturasını takip etmek zor olabiliyor. Her zaman faturanızı öğrenebileceğiniz servisimiz sayesinde faturanızın tutarını anında öğrenebilirsiniz.

Turkcell Telefon Faturası Sorgulama

Tek tıkla fatura öğrenmek herkesin bu kar kışta kolaydan fatura öğrenmesi kolay bir iştir. Çünkü dışarıda özellikle İstanbul’da oturan insanlar için kış çok zor geçebilir. Ülkemizin doğu kısımları kış ve kar kendini çok daha sert göstermektedir. Fatura ödemeyi yapabilmek için öncelikle fatura borcunuzun ne kadar olduğunu bilmeniz işinizi kolaylaştırır. Turkcell fatura sorgulama servisimiz sizin en iyi şekilde faturanızı öğrenebilmeniz için kolay yoldan fatura borcunuzu öğrenmenize olanak kılıyor. Faturanızı ödemeden önce borcunuzun ne kadar olduğunu öğrenmek her zaman işleri kolaylaştırır. Bütçenizi de ona göre ayarlarsınız. Fatura sorgulama servisimiz ile kolayca fatura borcunuzu öğrenin.

Turkcell haricinde fatura sorgulama Vodafone operatörü için de servisimizden bilgi edinebilirsiniz. Fatura sorgulama bu kış ayında evde yapabilmek veya bulunduğumuz yerden yapabilmek her zaman pratik bir yoldur. 11833 bilgi servisimiz sizin için bu pratik yolu sağlayarak bulunduğunuz yerden fatura borcunuzu öğrenmenizi sağlıyor. Hemen şimdi faturanızın borcunu öğrenebilmek için telefonunuzdan, bilgisayarınızdan ve tabletinizden fatura borcunuzu öğrenebilirsiniz.

 

Numaradan İsim Sorgula
Nu­ma­ra­dan ve i­sim­den sor­gu­la­ma iş­lem­le­ri­niz o­pe­ra­tör (Turk­cell, Türk Te­le­kom, Vo­da­fo­ne) ve­ri­ta­ban­la­rı ü­ze­rin­den a­nın­da ger­çek­leş­ti­ril­mek­te­dir. Ser­vis hiz­me­ti RH018 nu­ma­ra­lı BTK li­san­sı ile sağ­lan­mak­ta­dır.­Her sor­gu­la­ma için üc­ret­len­dir­me tüm ver­gi­ler da­hil 4,9TLdir.İş­lem so­nu­cun­da ta­lep e­di­len bil­gi­ler o­pe­ra­tör ve­ri­ta­ban­la­rın­da yer al­mı­yor ol­ma­sı du­ru­mun­da da üc­ret­len­dir­me ya­pı­lır.
BTK Lisanslı Servis
Numara Sorgulama Sonuçları
Numara Operatör Ad Soyad Adres
İsimden Numara Sorgula
Nu­ma­ra­dan ve i­sim­den sor­gu­la­ma iş­lem­le­ri­niz o­pe­ra­tör (Turk­cell, Türk Te­le­kom, Vo­da­fo­ne) ve­ri­ta­ban­la­rı ü­ze­rin­den a­nın­da ger­çek­leş­ti­ril­mek­te­dir. Ser­vis hiz­me­ti RH018 nu­ma­ra­lı BTK li­san­sı ile sağ­lan­mak­ta­dır.­Her sor­gu­la­ma için üc­ret­len­dir­me tüm ver­gi­ler da­hil4,9TLdir.İş­lem so­nu­cun­da ta­lep e­di­len bil­gi­ler o­pe­ra­tör ve­ri­ta­ban­la­rın­da yer al­mı­yor ol­ma­sı du­ru­mun­da da üc­ret­len­dir­me ya­pı­lır.
BTK Lisanslı Servis
Kişi Sorgulama Sonuçları
Numara Operatör Ad Soyad Adres

Şirket Telefonu Sorgula

Şir­ket te­le­fo­nu sor­gu­la­ma iş­lem­le­ri­niz o­pe­ra­tör (Turk­cell, Türk Te­le­kom, Vo­da­fo­ne) ve­ri­ta­ban­la­rı ü­ze­rin­den a­nın­da ger­çek­leş­ti­ril­mek­te­dir. Ser­vis hiz­me­ti RH018 nu­ma­ra­lı BTK li­san­sı ile sağ­lan­mak­ta­dır.­Her sor­gu­la­ma için üc­ret­len­dir­me tüm ver­gi­ler da­hil 4,9TLdir.İş­lem so­nu­cun­da ta­lep e­di­len bil­gi­ler o­pe­ra­tör ve­ri­ta­ban­la­rın­da yer al­mı­yor ol­ma­sı du­ru­mun­da da üc­ret­len­dir­me ya­pı­lır.
BTK Lisanslı Servis
Firma Sorgulama Sonuçları
Numara Operatör Firma Şehir Bölge

Fatura Sorgula

Fa­tu­ra sor­gu­la­ma iş­lem­le­ri­niz ve­ri­ta­ban­la­rı­mız ü­ze­rin­den a­nın­da ger­çek­leş­ti­ril­mek­te­dir. Ser­vis hiz­me­ti RH018 nu­ma­ra­lı BTK li­san­sı ile sağ­lan­mak­ta­dır.­Her sor­gu­la­ma için üc­ret­len­dir­me tüm ver­gi­ler da­hil 4,9TLdir.İş­lem so­nu­cun­da ta­lep e­di­len bil­gi­ler ve­ri­ta­ban­la­rı­mız­da yer al­mı­yor ol­ma­sı du­ru­mun­da da üc­ret­len­dir­me ya­pı­lır.
BTK Lisanslı Servis
Yükleniyor

Sorgulama Yapılıyor

Kısa bir süre içerisinde sorgulama sonuçları gösterilecek.

Fatura Sorgulama Sonuçları
Fatura No Abone Adı Fatura Tipi Son Ödeme Tutar Abone No
»

Girdiğiniz bilgilere ait herhangi bir fatura kaydı bulunamamıştır.

  
© 2013 Jan İletişim Teknolojileri San. ve Tic. Ltd. Şti. Tüm hakları saklıdır.